PS Audio Stellar M1200 Mono Amplifier

Skvělý poměr cena/výkon nabízející modelová řada Stellar představuje vstup do high-endového světa renomované americké značky PS Audio. 

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Značka: PS Audio
211 690 Kč
Kategorie: Koncové zesilovače
Záruka: 24 měsíců
Položka byla vyprodána…

Vrchol modelové řady Stellar americké značky PS Audio, monobloky M1200, nabízí 600 wattů na kanál do osmi ohmů a závratných 1200 wattů do čtyř ohmů. Mimořádnou muzikálnost zajišťuje elektronka použitá na vstupu. Cena za pár.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

„Hudba. To je všechno co děláme.“ 

Americká značka PS Audio sídlí v tamní Mekce high-endového zvuku - coloradském Boulderu. Svou cestu započala firma začátkem 70. let výrobou kompaktního phono předzesilovače, ale za čtyři dekády snad nemohla učinit větší obrat a dnes je to jeden z nejsnaživějších producentů digitálních technologií. Co se ovšem nezměnilo, to je fakt, že stále jde o rodinnou a na poměry highů-endu nijak obří firmu s nějakými 30 zaměstnanci. 

Přestože záběr výrobního katalogu sahá od kabelů, aktivních regenerátorů napájecí sinusoidy a běžných filtrů (a řešení napájení celkově) až po klasické hi-fi komponenty - předzesilovače, D/A převodníky, diskové přehrávače / streamery, přenoskové předzesilovače až po integrované a koncové zesilovače.