PS Audio Stellar M700

Monofonní zesilovače PS Audio Stellar M700 pracující ve třídě D o výkonu 700 wattů na kanál (4Ω)  jsou výkonné zesilovače schopné bez námahy řídit náročné zatížení i náročnějších reproduktorů.

Skvělý poměr cena/výkon nabízející modelová řada Stellar představuje vstup do high-endového světa renomované americké značky PS Audio. 

Varianta
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Značka: PS Audio
105 890 Kč od 105 890 Kč –53 % - až –53 % 49 990 Kč 105 890 Kč od 49 990 Kč
Kategorie: Koncové zesilovače
Záruka: 24 měsíců
Typ zesilovače: Koncový monoblok
Třída zesilovače: Kombinace A- vstup, D-výstup
Vstupy zesilovače: RCA , XLR, 12v TRIGGER
Frekvenční rozsah: 10Hz – 50KHz
S/N (odstup signál/šum): 105dB
Rozměr zesilovače: 43,2 x 7,6 x 30,5 cm
Hmotnost zesilovače: 5,9 kg
PS Audio Stellar M700
Akce Výprodej Poslední kus na showroomu
105 890 Kč od 105 890 Kč –53 % - až –53 %

M700 kombinuje to nejlepší ze dvou audio technologických světů: ultra lineární, vysoce výkonou technologii třídy D pro výstupní stupeň a diskrétní analogový koncový stupeň MOSFET založený na třídě A pro nejdůležitější vstupní fázi. Zesilovač tak nabízí vysokým výkonem a zároveň tolik oblíbeným analogovým teplejším zvukem. Užijte si maximum z vašich reproduktorů díky zesilovačům Stellar M700. Jedním z nejpozoruhodnějších párů výkonových zesilovačů v této cenové kategorii, jaký kdy byl vytvořen. Díky extrémnímu výkonu připojenému k libovolnému reproduktoru poskytují monobloky M700 mimořádně snadnou lineární rezervu a fantastickou dynamiku i na náročných reprosoustavách. Užívejte si bohatých zvuk jemných, uchopitelných detailů, které vám možná dosud chyběly. Využijte reproduktory jako nikdy předtím.

 

Oficiální stránky výrobce: M700 Amplifier

Recenze magazínu Hi-Fi Voice

PS Audio PS Audio Stellar M700 video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

„Hudba. To je všechno co děláme.“ 

Americká značka PS Audio sídlí v tamní Mekce high-endového zvuku - coloradském Boulderu. Svou cestu započala firma začátkem 70. let výrobou kompaktního phono předzesilovače, ale za čtyři dekády snad nemohla učinit větší obrat a dnes je to jeden z nejsnaživějších producentů digitálních technologií. Co se ovšem nezměnilo, to je fakt, že stále jde o rodinnou a na poměry highů-endu nijak obří firmu s nějakými 30 zaměstnanci. 

Přestože záběr výrobního katalogu sahá od kabelů, aktivních regenerátorů napájecí sinusoidy a běžných filtrů (a řešení napájení celkově) až po klasické hi-fi komponenty - předzesilovače, D/A převodníky, diskové přehrávače / streamery, přenoskové předzesilovače až po integrované a koncové zesilovače.