Rogue Audio Apollo Dark

Industriální vzhled zesilovačů, předzesilovačů a koncových stupňů Rogue Audio signalizuje jejich bytelnost a spolehlivost. Za těžkotonážními pláty hliníku a plechu se však především ukrývají pečlivá a naddimenzovaná řešení z těch nejlepších dostupných součástek, včetně hřejivě hrajících elektronek, jejichž využití je poznávacím znamením této originální pensylvánské značky. 

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Značka: Rogue Audio
584 290 Kč
Kategorie: Koncové zesilovače
Záruka: 24 měsíců
Položka byla vyprodána…

Vrcholné monofonní elektronkové koncové zesilovače pensylvánské značky Rogue Audio o výkonu 250 wattů na kanál do 8 ohmů a hmotnosti 44 kilogramů na kus.

Šest elektronek KT120 značky Tung Sol, dvě elektronky 12AU7 s jedna 12AX7 značky JJ na zesilovač. Zlacené nesymetrické RCA i symetrické XLR konektory a reproduktorové terminály a další výběrové součástky jako posílený zdroj s diodami Hex Fred a polypropylénovými kondenzátory nebo vnitřní kabeláží značky Cardas. Možnost nastavení výstupní impedance na 4 nebo 8 ohmů a triodový nebo ultralineární výstup. 

Výkon 250 wattů do 8 ohmů, frekvenční rozsah 20 Hz - 25 KHz, celkové harmonické zkreslení menší než 0,1 %. Rozměry 24,1 x 62,2 x 30,5 cm, hmotnost 45,4 kg/kus. Navrženo, vyrobeno a sestaveno výhradně v USA. Tříletá záruka. Cena za pár. 

 

Oficiální stránky výrobce: Apollo Dark

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Americká firma Rogue Audio patří mezi nemnohé výrobce, oddané ideálu elektronkových přístrojů. Založena byla před téměř 20 lety pensylvánském městě Broadheadsville a veškerá výroba probíhá stále ještě výhradně ručně.

Ty nejnáročnější milovníky hudby potěší v bezvadná věrnost nahrávek reprodukovaných prostřednictvím Rogue Audio zesilovačů.

Rogue zesilovače jsou navrženy tak, aby splňovaly tyto hodnoty:

  • Nadprůměrný zvuk
  • Vysoká kvalita a spolehlivost
  • Vynikající vzhled
  • Velkou hodnotu

Filozofie firmy je jednoduchá – „Nikdy nenavrhneme žádný zesilovač, který bychom si sami nekoupili.“