Rogue Audio M-180 Dark

Industriální vzhled zesilovačů, předzesilovačů a koncových stupňů Rogue Audio signalizuje jejich bytelnost a spolehlivost. Za těžkotonážními pláty hliníku a plechu se však především ukrývají pečlivá a naddimenzovaná řešení z těch nejlepších dostupných součástek, včetně hřejivě hrajících elektronek, jejichž využití je poznávacím znamením této originální pensylvánské značky. 

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Značka: Rogue Audio
363 690 Kč
Kategorie: Koncové zesilovače
Položka byla vyprodána…

Speciální limitovaná "dark" edice esteticky i výkonově jedinečných monofonních koncových zesilovačů o výkonu 180 wattů do 8 ohmů a hmotnosti 25 kilogramů na kus. 

Čtyři mohutné elektronky KT120 značky Tung-Sol doplňuje trojice menších lampiček - dvě 12AU7 a jedna 12AX7, vše od JJ. Ty doplňuje baterie čtyř velkých filtračních kondenzátorů. Na úzkém proužku zadního panelu najdete čtyři reproduktorové terminály, do kterých bez potíží vetknete libovolný kabel s libovolnou koncovkou. Umožňují tedy bi-wiring. Správným připojením máte možnost zvolit 4 nebo 8 ohmový výstup. Signálový vstup je paraleleně veden buď z XLR konektoru nebo z bytelného cinche. Terminály a konektory stejně jako vnitřní kabely nesou značku Cardas.

Vedle napájecí zásuvky je dvoupolohový páčkový přepínač, kterým volíte ultralineární nebo triodový pracovní režim. V ultralineárním režimu dokáže zesilovač dát 180 wattů, pracovní rozsah činí v toleranci 5 až 50 000 Hz. Zkreslení pod hranicí 1% i při plném výkonu, stejně jako běžné celkové harmonické zkreslení jsou pod hranicí 0,1%. 

Rozměry 36,8 x 17,8 x 48,3 cm, hmotnost 24,9 kg/kus.

Navrženo a vyrobeno v USA. Tříletá záruka. Cena za pár.

Oficiální stránky výrobce: M-180 Dark

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Americká firma Rogue Audio patří mezi nemnohé výrobce, oddané ideálu elektronkových přístrojů. Založena byla před téměř 20 lety pensylvánském městě Broadheadsville a veškerá výroba probíhá stále ještě výhradně ručně.

Ty nejnáročnější milovníky hudby potěší v bezvadná věrnost nahrávek reprodukovaných prostřednictvím Rogue Audio zesilovačů.

Rogue zesilovače jsou navrženy tak, aby splňovaly tyto hodnoty:

  • Nadprůměrný zvuk
  • Vysoká kvalita a spolehlivost
  • Vynikající vzhled
  • Velkou hodnotu

Filozofie firmy je jednoduchá – „Nikdy nenavrhneme žádný zesilovač, který bychom si sami nekoupili.“

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení