Rogue Audio M-180 Dark

Industriální vzhled zesilovačů, předzesilovačů a koncových stupňů Rogue Audio signalizuje jejich bytelnost a spolehlivost. Za těžkotonážními pláty hliníku a plechu se však především ukrývají pečlivá a naddimenzovaná řešení z těch nejlepších dostupných součástek, včetně hřejivě hrajících elektronek, jejichž využití je poznávacím znamením této originální pensylvánské značky. 

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Značka: Rogue Audio
363 690 Kč
Kategorie: Koncové zesilovače
Položka byla vyprodána…

Speciální limitovaná "dark" edice esteticky i výkonově jedinečných monofonních koncových zesilovačů o výkonu 180 wattů do 8 ohmů a hmotnosti 25 kilogramů na kus. 

Čtyři mohutné elektronky KT120 značky Tung-Sol doplňuje trojice menších lampiček - dvě 12AU7 a jedna 12AX7, vše od JJ. Ty doplňuje baterie čtyř velkých filtračních kondenzátorů. Na úzkém proužku zadního panelu najdete čtyři reproduktorové terminály, do kterých bez potíží vetknete libovolný kabel s libovolnou koncovkou. Umožňují tedy bi-wiring. Správným připojením máte možnost zvolit 4 nebo 8 ohmový výstup. Signálový vstup je paraleleně veden buď z XLR konektoru nebo z bytelného cinche. Terminály a konektory stejně jako vnitřní kabely nesou značku Cardas.

Vedle napájecí zásuvky je dvoupolohový páčkový přepínač, kterým volíte ultralineární nebo triodový pracovní režim. V ultralineárním režimu dokáže zesilovač dát 180 wattů, pracovní rozsah činí v toleranci 5 až 50 000 Hz. Zkreslení pod hranicí 1% i při plném výkonu, stejně jako běžné celkové harmonické zkreslení jsou pod hranicí 0,1%. 

Rozměry 36,8 x 17,8 x 48,3 cm, hmotnost 24,9 kg/kus.

Navrženo a vyrobeno v USA. Tříletá záruka. Cena za pár.

Oficiální stránky výrobce: M-180 Dark

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Americká firma Rogue Audio patří mezi nemnohé výrobce, oddané ideálu elektronkových přístrojů. Založena byla před téměř 20 lety pensylvánském městě Broadheadsville a veškerá výroba probíhá stále ještě výhradně ručně.

Ty nejnáročnější milovníky hudby potěší v bezvadná věrnost nahrávek reprodukovaných prostřednictvím Rogue Audio zesilovačů.

Rogue zesilovače jsou navrženy tak, aby splňovaly tyto hodnoty:

  • Nadprůměrný zvuk
  • Vysoká kvalita a spolehlivost
  • Vynikající vzhled
  • Velkou hodnotu

Filozofie firmy je jednoduchá – „Nikdy nenavrhneme žádný zesilovač, který bychom si sami nekoupili.“