Rogue Audio Cronus Magnum III

HŘEJIVÝ ZVUK ELEKTRONEK S INDUSTRÁLNÍM VZHLEDEM 

Industriální vzhled zesilovačů, předzesilovačů a koncových stupňů Rogue Audio signalizuje jejich bytelnost a spolehlivost. Za těžkotonážními pláty hliníku a plechu se však především ukrývají pečlivá a naddimenzovaná řešení z těch nejlepších dostupných součástek, včetně hřejivě hrajících elektronek, jejichž využití je poznávacím znamením této originální pensylvánské značky. 

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Značka: Rogue Audio
129 990 Kč
Kategorie: Lampové zesilovače
Záruka: 24 měsíců
Položka byla vyprodána…

UŽ TŘETÍ GENERACE PRODEJNÍHO HITU

Třetí generace nejprodávanější přístroj z portfolia pensylvánské značky Rogue Audio, elektronkový integrovaný zesilovač s výkonem 100 wattů na kanál do 8 ohmů. 

Vnitřní koncept je postaven na kombinaci triodového předzesilovače a výkonného koncového stupně. V obvodech najdete také předzesilovač pro signál MM přenosek, stejně jako plnohodnotný sluchátkový zesilovač. 

V přední části zesilovače se nachází dvojice elektronek 12AX7, trojice 12AU7 a za nimi pak čtveřice výkonových KT120.

Dostatečně pevné napájení zajišťuje velký napájecí zdroj s masivním transformátorem. Výstupní výkon je na čistě lampový stroj vysoký - ve třídě A/B dává Cronus Magnum III plných 100 wattů na kanál v celém pracovním rozsahu 20 - 30 000 Hz.

Čtyři páry standardních analogových RCA konektorů pro vstup signálu, dva páry jsou pak určené pro výstup - jeden má fixní linkovou úroveň, druhý je regulovaný. Frekvenční rozsah 20 Hz - 30 KHz, Rozměry 45,7 x 43,2 x 14,0 cm. Hmotnost 24,9 kg. 

Kompletně navrženo a vyrobeno v USA. Plně testováno, vyzkoušeno a zahořeno. Záruční doba 24 měsíců.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Americká firma Rogue Audio patří mezi nemnohé výrobce, oddané ideálu elektronkových přístrojů. Založena byla před téměř 20 lety pensylvánském městě Broadheadsville a veškerá výroba probíhá stále ještě výhradně ručně.

Ty nejnáročnější milovníky hudby potěší v bezvadná věrnost nahrávek reprodukovaných prostřednictvím Rogue Audio zesilovačů.

Rogue zesilovače jsou navrženy tak, aby splňovaly tyto hodnoty:

  • Nadprůměrný zvuk
  • Vysoká kvalita a spolehlivost
  • Vynikající vzhled
  • Velkou hodnotu

Filozofie firmy je jednoduchá – „Nikdy nenavrhneme žádný zesilovač, který bychom si sami nekoupili.“