Zappiti Mini 4K HDR

PŘEHRÁVÁNÍ VŠECH FORMÁTŮ

Mediální centra značky Zappiti podporují všechny současné video a audio formáty, kodeky a soubory. Včetně těch nejmodernějších standardů videa, jako jsou HDMI 2.0, Ultra HD 4K, HDR, MVC 3D s 3D titulky nebo video kodek HEVC s miliardou barev, ale i zvuk domácího kina včetně Dolby Atmos a DTS:X a bezztrátové zvukové soubory s vysokým rozlišením.  

Skladem
Značka: Zappiti
7 290 Kč

MALÝ, ALE STÁLE ZAPPITI

Nejmenší 4K HDR media přehrávač a mediální centrum francouzské značky Zappiti. V ultrakompaktním těle, které sedne do i hodně stísněného prostoru, najdete všechny technologické výdobytky značky Zappiti. 4K rozlišení, HDR přehrávání, IR extender, tři USB vstupy. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Pařížská značka Zappiti navrhuje a vyrábí profesionální systémy pro správu a prezentaci videa nabízející nejvyšší kvalitu, vynikající výkon a skvělý uživatelský zážitek. Všechny produkty Zappiti jsou navrženy tak, aby koncovým uživatelům poskytovaly pohodlný a intuitivní přístup k celé jejich filmové knihovně ve vysokém rozlišení a 4K. Zappiti zlepšuje zážitky ze sledování filmů a multimédií v rezidenčních i komerčních prostředích po celém světě a stanovuje tak nový standard pro domácí zábavu.