Zappiti Mini 4K HDR

V tomto případě na velikosti nezáleží. Přehrávání 4K, HDR a přitom dostatečně kompaktní, aby se vešlo za ploché panely nebo na jiná těsná místa pro zábavu ve více místnostech. Zappiti Mini 4K HDR je zcela pasivně chlazený díky svému plně kovovému krytu a ventilačním otvorům a pro maximální tichý zážitek nepoužívá ventilátor!

Vystavený kus!

Na dotaz
Značka: Zappiti
7 290 Kč –4 % 6 990 Kč
Kategorie: Multimediální a HDD přehrávače
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1,27 kg
Rozměry: 161 x 100 x 27,5 mm
Zappiti Mini 4K HDR
7 290 Kč –4 %

Na velikosti nezáleží

Ano, malá krabička umí téměř vše!
awards-zappiti-pro-4k-hdr-785x134.jpg

Zappiti 4K HDR Series.

Nejlepší zážitek ze sledování filmů všech dob.
Zappiti navrhuje a vyrábí pouze profesionální systémy pro správu videa; poskytuje nejvyšší kvalitu, mimořádný výkon a nejlepší možnou uživatelskou zkušenost.

Zappiti navrhuje a vyrábí pouze profesionální systémy pro správu videa; poskytuje nejvyšší kvalitu, mimořádný výkon a nejlepší možnou uživatelskou zkušenost.

Všechny produkty Zappiti jsou navrženy tak, aby našim koncovým zákazníkům poskytovaly pohodlný a intuitivní přístup k celé jejich sbírce filmové knihovny v úžasném rozlišení 4K, High Definition. Oceňovaná zařízení Zappiti se úspěšně používají ke zlepšení zážitku ze sledování filmů v obytných a komerčních prostředích po celém světě. Zappiti Mini 4K HDR nastavuje zcela nový standard pro domácí zábavu. Podporuje většinu digitálních audio a video formátů, včetně nejmodernějšího video kodeku HEVC s jednou miliardou barev (10bitové barevné kódování), všechny moderní 3D video standardy s 3D titulky a nabízí HDMI 2.0a, 4K 60p, HDR, DTS:X pro nejlepší možný zážitek z domácího kina.

zappiti-magicpixel-pixel-enhancement-153

Zappiti MagicPixel v2.5.

Zapomeňte na drahé externí video procesory... se Zappiti žijete video sen! Zappiti Mini 4K HDR obsahuje technologii Zappiti MagicPixel v2.5, která nabízí vynikající kvalitu obrazu – mnohem lepší než předchozí generace – s vylepšenou dynamikou, přesností kolorimetrie, větším kontrastem, solidním odstraněním prokládání a lepším převzorkováním (až do rozlišení 4K). I na Full HD 1080p TV nebo předním projektoru budete ohromeni vylepšeným obrazem vašeho displeje! 3D také nabízí větší hloubku obrazu a působivý, pohlcující efekt.

Přímý výstup.

Zappiti Mini 4K HDR je vybaven funkcí přímého výstupu. Tato výkonná funkce umožňuje zobrazovat videa v jejich původním rozlišení a frekvenci bez úpravy měřítka. Pokud rozlišení nebo frekvence neodpovídá žádné video normě, Zappiti automaticky přizpůsobí výstupní video signál pomocí nejbližšího rozlišení a frekvence.
S touto novou funkcí lze výrazně zlepšit kvalitu obrazu na Blu-ray obsahu ISO a SD, zejména pokud používáte špičkový 4K projektor, jako je Sony, JVC, Epson, nebo pokud používáte vyhrazený scaler, jako je Lumagen Radiance.

Ultra HD 4K.

Zappiti Mini 4K HDR je vybaven výstupem HDMI 2.0a, který poskytuje nejlepší kompatibilitu s nejnovějším UHD 4K video obsahem, jako je HDR. Zappiti MagicPixel převzorkuje vaše video soubory až na UHD (3840x2160) na 4x Full HD! Vysoce kvalitní upgrade výrazně zlepšuje kvalitu obrazu videa.

HDR > SDR

Pokud nevlastníte Ultra HD 4K displej, nebojte se! Zappiti Magic Pixel převádí Ultra HD video obsah na extrémně kvalitní 1080p nekomprimované 4:4:4 video, abyste si mohli užívat 4K obsah na Full HD 1080p displejích. Tento proces zvyšuje rozlišení přibližně o 30 % ve srovnání s Blu-ray na televizoru s rozlišením 1080p. Kromě toho je HDR dokonale převedeno na SDR pomocí převodu BT.2020 na BT.709 (3D LUT) pro dokonalé odstupňování barev. S Zappiti MagicPixel v2.5 nejsou výhody 4K omezeny na velké obrazovky.

Podpora nabídek DVD, Blu-ray a UHD

Zobrazení nabídek DVD, Blu-ray a UHD a přístup k dodatečnému obsahu, režisérské nebo divadelní verzi, bonusům a doplňkům, záložkám atd. Tato funkce je kompatibilní s ISO i BDMV (DVD, Blu-ray, Blu-ray 3D a UHD). Pokud nechcete zobrazovat nabídky, můžete okamžitě spustit film bez upoutávek nebo varování. Bezproblémové větvení je také podporováno pro dokonalé přehrávání bez mezer na edicích s režisérským střihem.

Udivující Uživatel Rozhraní

Úžasné nové Zappiti Duo 4K HDR nastavuje zcela nový standard v aplikaci Media Center s úžasným grafickým rozhraním, 3D efekty, návrhem pohybu, odrazy a volitelnými krásnými vzhledy. Nastavení Zappiti umožňuje povolit/zakázat některé vizuální funkce, jako jsou obaly nejlepších filmů (Blu-ray, DVD, MKV atd...) a světelné efekty.

Vysoce kvalitní podsvícený RC.

Přehrávač médií Zappiti Mini 4K HDR můžete snadno ovládat pomocí IR dálkového ovladače (součástí příslušenství). Přehrávač můžete ovládat také pomocí bezdrátové myši nebo klávesnice (není součástí dodávky). Zappiti Mini 4K HDR lze navíc ovládat předními značkami univerzálních dálkových ovladačů, jako je ProControl, RTI, Control4 nebo Logitech Harmony.

 

Přímý přístup a tlačítka zkratek.


Okamžitě přepínejte z jedné aplikace do druhé (Zappiti nebo Explorer) pomocí tlačítek přímého přístupu: poměr obrazu, 3D, titulky, zvukové stopy, režim opakování...

zappiti-one-4k-hdr-remote-control-480x91

AirPlay.

Zappiti vám umožňuje sdílet hudbu ze zařízení Apple (iPad, iPhone, iPod) až po váš Zappiti Mini 4K HDR pomocí Airplay. Jednoduše klepněte na ikonu AirPlay na zařízení Apple a sdílejte nejnovější hudbu do svého Zappiti. Praktické vestavěné ovládací prvky se objevují na vašem iPhone v aplikacích, na zamykací obrazovce a v Ovládacím centru – takže můžete snadno přehrávat, pozastavovat, přetáčet vpřed, vzad a upravovat hlasitost na vašem televizoru nebo AV receiveru.
airplay-zappiti-iphone-music-411x795.jpg

Bez ventilátoru.

Zappiti Mini 4K HDR je zcela pasivně chlazený díky svému plně kovovému krytu a ventilačním otvorům a pro maximální tichý zážitek nepoužívá ventilátor!
Fanless.jpg

SATA port.

Snadno a rychle připojte externí SATA HDD k Zappiti Mini 4K HDR s rychlým připojením (až 6 Gbit/s v SATA III). Zappiti Mini 4K HDR je schopen podporovat až 16TB pevné disky; ekvivalent asi 300 Blu-ray na jednom pevném disku. A protože je možné vyměnit pevné disky, nemáte žádné omezení kapacity! S Zappiti Mini 4K HDR se již nemusíte obávat problémů s úložištěm.

Pevný disk není součástí dodávky.
hdd.jpg

HEVC / H.265.

Zappiti Pro 4K HDR je kompatibilní s HEVC / H.265. Tento nový kompresní formát je nástupcem H.264. Tento kodek snižuje velikost souboru o 50 %.
hevc.png
logo-23-976-hz.png

Skutečné kino Zappiti.

Filmy v kině se natáčejí rychlostí 24 snímků za sekundu (fps), ale většina souborů videa nebo Blu-ray se nahrává rychlostí 23,976 fps. Dnes má mnoho multimediálních přehrávačů na výstupu video signál s frekvencí 24 000 Hz. Tato konverze však způsobuje problémy se zadrháváním, zejména u videoprojektorů. Technologie Zappiti Real Cinema zachovává původní snímkovou frekvenci souboru, ať už ve 23 976 fps nebo 24 000 fps až do finálního zobrazení, aby si užil stejnou plynulost jako v kině a zachoval původní integritu zobrazovaného díla. Na druhou stranu, díky autoframerate se přehrávač automaticky přepne na správnou výstupní frekvenci v závislosti na snímkové frekvenci souboru, a to: 23,976 Hz, 24 Hz, 50 Hz a 59,94 Hz (60 Hz) v závislosti na typu souboru se hraje.

3D.

Vychutnejte si všechny své soubory filmů 3D BD ISO a 3D MKV MVC ve skutečné kvalitě Full HD po připojení k libovolnému televizoru nebo přednímu projektoru s podporou 3D pro lepší hloubku a vylepšené detaily obrazu na obrazovce (dvakrát lepší rozlišení než 3D Side-by- Side or Top-Bottom) s podporou 3D titulků. K dispozici je mnoho 3D nastavení včetně: hloubky 3D obrazu, hloubky 3D titulků, hloubky 3D rozhraní, ručního převrácení obrazu zleva doprava.
3d.jpg

HDR.

S podporou HDR (High Dynamic Range) vám Zappiti Mini 4K nabídne obrazy s pozoruhodnou realistikou dokonalým obnovením veškeré bohatosti a variací intenzity světla obsahu HDR s mnohem větším kontrastem a dynamikou než u tradičního video obsahu.
 
hdr-vs-sdr-500x462.jpg

10-bit & REC. 2020.

Užijte si rozšířený rozsah barev s formátem REC.2020 (mnohem širší barevný prostor než tradiční video) a zvýšeným počtem odstínů (1024 úrovní místo 256 úrovní na primární barvu) podporou formátu 10bitového kódování barev. Přechody nabídnou větší nuance; s barvami realističtějšími a živějšími! A pokud to váš televizor umožňuje, můžete dokonce použít 12bitový výstup pro ještě jemnější nuance.
rec2020.jpg

Dolby Atmos & DTS:X.

Užijte si ty nejúžasnější vícekanálové audio formáty včetně Dolby TrueHD, DTS-HD v 5.1 nebo 7.1 a dokonce DTS:X a Dolby Atmos®, dvě nové revoluční zvukové technologie, které vás přenesou do příběhu s pohyblivým zvukem, který všude kolem vás proudí úchvatným způsobem. realismus. Tyto nové audio systémy vytvářejí výkonný, realistický zvuk zavedením dvou důležitých konceptů do zvuku kina: zvukových objektů a stropních reproduktorů.
dtsx-atmos.jpg

Multitasking.

S výkonem procesoru Realtek a aplikací Zappiti si užijte skutečný multitasking. Představte si: můžete sledovat film během indexování televizních pořadů a soubory se zároveň přenášejí přes Zappiti Explorer! Můžete také zrušit kopírování konkrétního souboru v seznamu přenášených souborů pomocí okna aktuální úlohy. A protože jsou aplikace Zappiti současně aktivní na pozadí, můžete mezi nimi okamžitě přepínat.
multitask-zappiti-522x458.gif

Integrace.

Produkty Zappiti byly speciálně navrženy pro provoz ve špičkových instalacích a integracích: víceúrovňové bezpečnostní zamykání, řídicí kódy IP a IR pro Control4, Crestron, ProControl, RTI, Pronto, Logitech Harmony, rackový panel Middle Atlantic, diskrétní kódy ON / OFF a dokonce i Zappiti API pro špičkové vlastní integrace.
support-zappiti-491x432.gif

Vysokorychlostní síťové přehrávání.

Se sběrnicí Gigabit Ethernet nové generace jsou přenosové rychlosti na špičkové úrovni: až 400 Mb/s při přehrávání souborů HEVC. To je 7krát vyšší přenosová rychlost než u formátu Blu-ray a 3krát vyšší propustnost než u formátu 4K Ultra HD Blu-ray!

* Pouze v SMB s interním pevným diskem v pravém racku pomocí SATA III.

 


Země původu
Design: Francie

Vývoj softwaru: Francie
Grafické rozhraní a design: Francie
Vývoj firmwaru: Čína
Díly a montáž: Čína

Záruka
2 roky

Spotřeba
Celkový výkon <5W (bez HDD)
Pohotovostní výkon <0,02W

Provozní vlhkost
Vlhkost: 30%~70%

Osvědčení
RoHS, CE, FCC
Provozní teplota
Teplota: 10~30°C


Přední panel pro montáž do racku
Střední Atlantik AFACE
Typ: AFACE2
Značka: ZAPPITI
Model: ZAP005

Externí napájení
Napájení Výstup
5,5 mm vnější
Vnitřní průměr 2,1 mm
12V DC 2000mA

 

Oficiální stránky výrobce: Zappiti mini 4k hdr

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Pařížská značka Zappiti navrhuje a vyrábí profesionální systémy pro správu a prezentaci videa nabízející nejvyšší kvalitu, vynikající výkon a skvělý uživatelský zážitek. Všechny produkty Zappiti jsou navrženy tak, aby koncovým uživatelům poskytovaly pohodlný a intuitivní přístup k celé jejich filmové knihovně ve vysokém rozlišení a 4K. Zappiti zlepšuje zážitky ze sledování filmů a multimédií v rezidenčních i komerčních prostředích po celém světě a stanovuje tak nový standard pro domácí zábavu. 

Zpět do obchodu