Zappiti One SE 4K HDR

PODPORA VŠECH FORMÁTŮ

Mediální centra značky Zappiti podporují všechny současné video a audio formáty, kodeky a soubory. Včetně těch nejmodernějších standardů videa, jako jsou HDMI 2.0, Ultra HD 4K, HDR, MVC 3D s 3D titulky nebo video kodek HEVC s miliardou barev, ale i zvuk domácího kina včetně Dolby Atmos a DTS:X a bezztrátové zvukové soubory s vysokým rozlišením.  

Skladem
Značka: Zappiti
9 790 Kč

NEJUNIVERZÁLNĚJŠÍ PŘEHRÁVAČ

4K HDR media přehrávač a mediální centrum francouzské značky Zappiti s jedním slotem pro hard disk. Nejprodávanější produkt značky Zappiti, který může být použit jako samostatný mediální přehrávač nebo součást multiroom zábavního systému napojeného na disk NAS. 4K rozlišení, HDR, pět USB vstupů. Verze SE nabízí navíc zlacené RCA výstupy, IR extender a dual HDMI výstup.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Pařížská značka Zappiti navrhuje a vyrábí profesionální systémy pro správu a prezentaci videa nabízející nejvyšší kvalitu, vynikající výkon a skvělý uživatelský zážitek. Všechny produkty Zappiti jsou navrženy tak, aby koncovým uživatelům poskytovaly pohodlný a intuitivní přístup k celé jejich filmové knihovně ve vysokém rozlišení a 4K. Zappiti zlepšuje zážitky ze sledování filmů a multimédií v rezidenčních i komerčních prostředích po celém světě a stanovuje tak nový standard pro domácí zábavu.