Zappiti Reference

Zappiti Reference kombinuje všechny barvy a ostré detaily skutečného 4K Ultra HD, Dolby Vision a HDR10+ s úžasným zvukem.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Značka: Zappiti
29 990 Kč
Kategorie: Multimediální a HDD přehrávače
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 6.7kg
Rozměry: 43.0cm × 11cm × 34.3cm
Položka byla vyprodána…

 

Dolby Vision a HDR10+

Nejlepší možné obrazové technologie pro neuvěřitelný zážitek z domácího kina

Přehrávače médií Zappiti

Nekompromisní audiovizuální kvalita původního filmu
Zappiti navrhuje a vyrábí pouze profesionální systémy pro správu videa; poskytuje nejvyšší kvalitu, vynikající výkon a nejlepší možnou uživatelskou zkušenost.
Všechny produkty Zappiti jsou navrženy tak, aby našim koncovým zákazníkům poskytovaly pohodlný a intuitivní přístup k celé jejich sbírce filmové knihovny v úžasném rozlišení 4K High-Definition. Vaše filmové soubory jsou dodávány do vašeho soukromého kina s nejvyšší dostupnou kvalitou videa a čistě vysoce věrnými, bezztrátovými reprodukcemi původních filmových zvukových stop. Zappiti Reference kombinuje nejlepší možný výkon s naprosto jedinečným designem pro špičkovou domácí zábavu.

Naše oceňované uživatelské rozhraní Zappiti Video poskytuje nejlepší umělou inteligenci dostupnou na trhu pro uspořádání vaší filmové knihovny. Zappiti Video nabízí pokročilé funkce, které vám umožní vytvářet vlastní kategorie nebo skupiny filmů, procházet při poslechu originálních zvukových stop vašich filmů na pozadí, stahovat titulky, přizpůsobovat domovskou stránku a tlačítka, včetně speciálních horních bannerů, jako jsou režisérské střihy nebo neohodnocené edice. , nebo přidání vlastních osobních obalů filmů, pozadí nebo zvukových stop. Kód rodičovské kontroly navíc chrání vaše děti před obsahem pro dospělé.

Zappiti Reference podporuje většinu digitálních audio a video formátů, včetně nejmodernějších standardů 4K HDR, jako je Dolby Vision a HDR10+, téměř všechny nejnovější formáty video souborů, kompletní nabídky BD/UHD, video kodek HEVC s jednou miliardou barev (10- bitové barevné kódování), VP-9, 3D video standardy s 3D titulky, audio soubory s vysokým rozlišením jako FLAC, ALAC nebo MQA až do 352 kHz a nabízí široké pevné šasi, duální HDMI výstup pouze se zvukem pro dokonalé rozdělení zvuku a videa, možnost nastavení synchronizace zvuku a videa (vpřed/vzad), kompatibilita 4K 60p, Dolby Atmos a DTS:X pro nejlepší možný zážitek z domácího kina. Zappiti Reference zahrnuje Premium DAC ES9038Q2M s ultra nízkým jitterem, bitově dokonalé digitální zpracování zvuku, režim „Direct DSD“, toroidní napájecí transformátor s oddělenými obvody pro digitální i analogové části, prémiové vyvážené XLR konektory a OLED displej pro ovládání médií přehrávač bez TV.

Dolby Vision

Mimořádně živý obraz inovativní vizuální technologie Dolby Vision® přivádí postavy k životu tmavšími tmavými, jasnějšími světly a pozoruhodným rozsahem barev, který nikde jinde nedostanete.

Vychutnejte si pozoruhodnou paletu barev, ostřejší kontrasty a neuvěřitelný jas, který připomíná pohled spíše z okna než z obrazovky. Toto je HDR, jaké jste ještě nikdy neviděli.

Objevte jemné detaily, které se standardním obrazem jen tak nevidíte, pro zážitek ze sledování bez kompromisů, přesně tak, jak zamýšleli filmaři a tvůrci.

Přehrávač médií Zappiti Reference podporuje přímé přehrávání úplných obrazů disků Blu-ray (BDMV a ISO) s nabídkami v Dolby Vision (MEL a FEL) a také různé formáty souborů včetně MKV, MP4, TS a M2TS. Podporovány jsou všechny oblíbené profily Dolby Vision (P4, P5, P7 MEL a FEL, P8). Rozšířená metadata Dolby Vision se používají a přenášejí do televizoru pro zlepšení kvality obrazu.

Dolby Vision® Zpracování videa VS10

Pokročilý procesor pro zpracování videa Dolby Vision VS10 zajišťuje maximální kvalitu obrazu při přehrávání jakéhokoli typu obsahu (SDR, HDR, Dolby Vision) s jakýmkoli typem výstupního video signálu (SDR, HDR, Dolby Vision), zlepšuje SDR/HDR/Dolby Vision kvalita konverze, minimalizuje efekt "posterizace" ("páskování") díky pokročilejšímu 12bitovému zpracování videa. To přináší výhody i při použití přehrávače médií se staršími televizory, které nepodporují Dolby Vision.

HDR10+

Zappiti Reference je kompatibilní s technologií HDR10+. HDR10+ je nejnovější a nejpokročilejší technologie HDR, která staví na HDR10 a dále zlepšuje zážitek ze sledování. HDR10+ signalizuje nejen dynamický rozsah (poměr světla a tmy) video obsahu na základě jednotlivých scén (nebo dokonce snímek po snímku), ale také poskytuje s minimálními metadaty charakteristiky scény mezi jasným a tmavé, aby bylo možné uchovat důležité detaily. To umožňuje displejům reprodukovat obrazy realističtěji, v souladu se záměrem tvůrce. Zatímco statické HDR, jako je HDR10, využívá statické mapování tónů rovnoměrně po celou dobu trvání obsahu, HDR10+ využívá dynamické mapování tónů k optimalizaci každé scény, individuálně zvyšuje jas a přidává kontrast, aby odpovídalo možnostem displeje.

Ultra HD 4K.

Zappiti Reference je vybavena výstupem HDMI 2.0b, který poskytuje ideální kompatibilitu s nejnovějším obsahem videa UHD 4K, jako je HDR. Zappiti MagicPixel převzorkuje vaše video soubory až na UHD (3840x2160) na 4x Full HD! Vysoce kvalitní upgrade výrazně zlepšuje kvalitu obrazu videa.

HDR > SDR

S procesorem VS10 je jakýkoli obsah HDR převeden na tradiční SDR s dokonalým odstupňováním barev. Kromě toho zpracování Zappiti MagicPixel převádí Ultra HD video obsah na extrémně kvalitní 1080p nekomprimované 4:4:4 video pro sledování 4K obsahu na Full HD 1080p displejích. Tento proces zvyšuje rozlišení přibližně o 30 % ve srovnání s Blu-ray na televizoru nebo projektoru 1080p. Díky kombinaci technologií Zappiti MagicPixel v3 a VS10 můžete těžit z výhod obsahu 4K UHD na televizoru nebo projektoru s rozlišením 1080p. Menší komprese. Více barev. Více informací! U některých 4K projektorů poskytuje převod HDR > SDR od Zappiti ještě lepší výsledky než přímé zobrazení HDR spravované vaším projektorem.

Podpora nabídky DVD, Blu-ray a UHD

Zobrazte nabídky DVD, Blu-ray a UHD a získejte přístup k dodatečnému obsahu (režisérské střihy, divadelní verze, bonusy, záložky atd.) Tato funkce je kompatibilní s ISO i BDMV (DVD, Blu-ray, Blu-ray 3D a 4K UHD). Nebo, pokud nechcete zobrazovat nabídky, můžete film spustit okamžitě bez upoutávek nebo varování. Bezproblémové větvení je také perfektně podporováno pro dokonalé přehrávání bez mezer na edicích s režisérským střihem.

Překvapivé GUI

Zappiti Reference zahrnuje Zappiti Video — nejlepší zábavní centrum dostupné na trhu s působivým uživatelským rozhraním s filmovými obaly. Zappiti prohledá váš video obsah (filmy a televizní pořady) umístěný na místním disku připojeném k vašemu přehrávači Zappiti nebo na NAS prostřednictvím místní sítě. Zappiti poté shromažďuje přebal a různé informace, jako je obsazení, režisér, datum vydání, hodnocení atd. Posaďte se se svými přáteli nebo rodinou na sedadlo svého domácího kina. Vyberte si film snadno. Vyberte si film snadno. Procházet žánr. Seřaďte filmy podle hodnocení, trvání nebo data vydání. Přečtěte si souhrn. Poté stiskněte PLAY a vychutnejte si film. Po ukončení kreditu počkejte na automatické spuštění další epizody vašeho oblíbeného televizního pořadu.
zappiti-collections-1192x868.jpg Zappiti Video nabízí úžasné GUI a volitelné krásné vzhledy. Zappiti má automatický horní banner (4K Ultra HD Blu-ray, Blu-ray, Blu-ray 3D, DVD atd...) a speciální horní banner pro Final Cut, Director's Cut, Theatrical Cut, Unrated, Disc 1 /2, Bonus, Koncert, Speciální edice atd. Dále obsahuje: režim 2,35:1, zvukové stopy při procházení filmů nebo televizních pořadů, rodičovskou kontrolu a funkce správce pomocí tabletu nebo smartphonu, exkluzivní Zappiti AI pro nejlepší možnou identifikaci filmů, exkluzivní vysoce kvalitní vícejazyčné filmové obaly, využití databáze fanartů, vyhledávačů Zappiti DB a TMDB, filtrování a třídění, automatické přehrávání další epizody televizního pořadu a mnoho dalších exkluzivních funkcí.

Dvojitý slot pro HDD

Se svým duálním 3,5" SATA hot-swap rackem je Zappiti Reference schopen podporovat až 40 TB celkového úložiště interně; ekvivalent asi 1 000 Blu-ray nebo 500 4K Ultra HD Blu-ray. pevné disky, nemáte žádné omezení kapacity! S Zappiti Reference se již nemusíte starat o problémy s úložištěm.
Poznámka: Při použití 2 pevných disků můžete smíchat obsah ze 2 disků do jedné kolekce.
zappiti-reference-media-player-dual-racks-hdd-1920x1008.jpg

Vysoce kvalitní podsvícený RC.

Přehrávač médií Zappiti Neo můžete snadno ovládat pomocí IR dálkového ovladače (součástí příslušenství). Přehrávač můžete ovládat také pomocí bezdrátové myši nebo klávesnice (není součástí dodávky). Zappiti Neo lze navíc ovládat předními značkami univerzálních dálkových ovladačů jako Crestron, ProControl, RTI, Control4, Elan, Savant nebo Logitech Harmony.

Přímý přístup a tlačítka zkratek.


Okamžitě přepínejte z jedné aplikace do druhé (Zappiti nebo Explorer) pomocí tlačítek s přímým přístupem: poměr obrazu, 3D, titulky, zvukové stopy, režim opakování,... Dálkové ovládání Zappiti Neo obsahuje skutečné tlačítko STOP a přímý přístup k přehrávání do 1 min. vpřed / vzad a 10 sec. dopředu Dozadu.

zappiti-pro-4k-hdr-remote-control-zoom-5

Širokopásmový IR senzor


Zappiti Neo je vybaven vysoce citlivým infračerveným senzorem, který pokrývá široký úhel na velkou vzdálenost (60° / 26 stop). Dálkový ovladač je navíc vybaven dvěma IR diodami.

zappiti-pro-4k-hdr-remote-control-animat

IR Extender.

Zappiti Reference se dodává s IR extenderem. To vám umožní umístit vaše Zappiti za zavřené dveře ve skříni nebo v jiné místnosti a stále je budete moci ovládat z přední části vašeho televizoru. Dodává se se samolepicí páskou na zadní straně IR budky pro snadnou instalaci na jakýkoli rovný povrch.
ir-extender.jpg

Dvojitý výstup HDMI.

Zappiti Neo má dva výstupy HDMI – jeden hlavní port HDMI Out pro připojení k nejnovějším UHD 4K televizorům, projektorům a A/V přijímačům a další port HDMI Out Audio Only (v1.4) vyhrazený pro zvuk pro připojení ke staršímu A. /V přijímače a pro lepší zvukový výkon. Port HDMI Audio Only nabízí vysoce stabilní a přesné hodiny. Tento design výrazně snižuje chvění a eliminuje chyby časování, což vám umožňuje vychutnat si audio a video obsah se zvýšenou přesností, když pro připojení audio signálu k vašemu A/V přijímači použijete pouze audio výstupní port HDMI. Navíc na video výstupu je audio stream automaticky ztlumen, když je použit výstup HDMI Audio Only, čímž se omezí účinky obrazového šumu na hlavním HDMI výstupu.
dual-hd.jpg

Toroidní Zdroj napájení

Zappiti Reference je napájen masivním toroidním napájecím transformátorem, který poskytuje vynikající účinnost oproti standardním napájecím zdrojům a poskytuje velmi čistý a robustní zdroj energie. Výsledkem je, že Zappiti Reference poskytuje křišťálově ostrý obraz a extrémní hloubku černé, což je zvláště důležité u videoprojekčních systémů. Masové, pískové a trávové tóny, které jsou velmi obtížně reprodukovatelné, jsou vykresleny k dokonalosti. Materiály jsou detailnější a plány jsou více odtržené od ostatních, nabízejí trojrozměrný aspekt. Zvukové výstupy jsou bez šumu pro přirozenější zabarvení, dokonalé vyvážení kanálů, pro dokonalé ticho v tichých scénách a nuance dýchání a rychlejší dynamické akcenty. Toroidní napájecí transformátor Zappiti Reference zvukově „zarovná“ složitý analogový a digitální signál do něčeho, co je správně načrtnuté a tvarované. Toto zarovnání je zodpovědné za těsnější linky a celkově pronikavější zážitek z poslechu.
toiroidal-psu-zappiti-reference-print-1000x1000.jpg

Komponenty nejvyšší kvality

Zappiti Reference také zahrnuje Hi-End komponenty od známých výrobců, jako je napájecí konektor JEC (používaný v leteckém průmyslu), audio konektory Neutrik (Německo), diody Philips (NL), řada Nichicon Audio a kondenzátory Nippon Chemi-Con (Japonsko), ERO řada od Vishay Roederstein a kondenzátory WIMA (Německo). Filtrační kondenzátory WIMA jsou navrženy na bázi polypropylenového filmu s nízkou ztrátou a vyznačují se vysokou střídavou kapacitou při vysokých frekvencích a také nízkými hodnotami ESL a ESR.
zappiti-reference-dac-ES9038Q2M-1100x-614.jpg

Prémiový DAC ES9038Q2M

Reference Zappiti je založena na prémiovém 32bitovém DAC ESS ES9038Q2M s charakteristikou nízkého zkreslení na špičkové úrovni. ES9038Q2M SABRE32 Reference DAC je velmi výkonný, 32bitový, stereo audio D/A převodník navržený pro audiofilské aplikace citlivé na napájení, jako jsou digitální hudební přehrávače, nebo profesionální aplikace, jako jsou audio studiové nahrávací systémy, mixážní pulty a digitální audio pracovní stanice. Pomocí kriticky uznávané ESS patentované 32bitové architektury HyperStream® II DAC a Time Domain Jitter Eliminator poskytuje ES9038Q2M DNR až 128dB a THD+N -120dB, což je úroveň výkonu, která uspokojí nejnáročnější audio nadšence. Zappiti Reference zvládá až 32bitové 384kHz FLAC / PCM, DSD256 přes DoP a nativní DSD512. ES9038Q2M SABRE32 Reference DAC nastavuje standard, SABRE SOUND®, pro HD audio výkon. Hudbu můžete přehrávat v nejpokročilejším formátu DSD v režimu „Direct DSD“ a také v různých bezztrátových formátech.
zappiti-reference-dac-ess-es9038q2m-958x583.jpg

Hi-Fi analogový audio výstup

Moderní svět je zaplaven elektrickými rušivými signály. Ty pocházejí z nejrůznějších zdrojů včetně blízké elektroniky nebo věcí, jako jsou mikrovlnné trouby nebo čehokoli, co obsahuje rádiový vysílač (jako je bezdrátový domácí telefon nebo mobilní telefon), nebo dokonce elektrické vedení uvnitř zdí vašeho domu ( 50 nebo 60 Hz) a na inženýrských sloupech mimo váš dům. Zappiti Reference byl speciálně navržen pro potlačení externích rušivých signálů, jako je tento. Připojení XLR přenáší vyvážený signál. Horký kolík nese signál, studený kolík také nese signál, ale převrácený (předpokládejme zrcadlový obraz) a třetí nese zem. Označení konektoru je vytištěno v obou směrech, takže je po připojení zařízení můžete snadno přečíst správným směrem.
zappiti-reference-xlr-output-916x400.jpg

Zvukový procesor XMOS

Zappiti Reference obsahuje zvukový procesor XMOS XU208-128-QF48, který poskytuje dokonalé digitální zpracování zvuku se zachováním původní vzorkovací frekvence, ultra nízkým jitterem a přetaktováním. Čip XMOS XU208-128-QF48 nabízí značný výkon umožňující rychlé a efektivní zpracování dat s minimální latencí požadovanou pro bitově dokonalé čtení. Doprovázejí jej 3 samostatné takty přesně respektující každý násobek 44,1 kHz a 48 kHz od 16 do 32 bitů, ale také ultranízkošumový regulátor napětí ADP150 a oddělovací kondenzátory MLCC pro přesnou a čistou reprodukci. V režimu „Direct DSD“ jsou podporovány nejpokročilejší formáty DSD a také různé bezztrátové formáty, včetně FLAC / PCM až do 384 kHz.
logo-23-976-hz.png

Skutečné kino Zappiti.

Filmy v kině se natáčejí rychlostí 24 snímků za sekundu (fps), ale většina souborů videa nebo Blu-ray se nahrává rychlostí 23,976 fps. Dnes má mnoho multimediálních přehrávačů na výstupu video signál s frekvencí 24 000 Hz. Tato konverze však způsobuje problémy se zadrháváním, zejména u videoprojektorů. Technologie Zappiti Real Cinema zachovává původní snímkovou frekvenci souboru, ať už ve 23 976 fps nebo 24 000 fps až do finálního zobrazení, aby si užil stejnou plynulost jako v kině a zachoval původní integritu zobrazovaného díla. Na druhou stranu, díky autoframerate se přehrávač automaticky přepne na správnou výstupní frekvenci v závislosti na snímkové frekvenci souboru, a to: 23,976 Hz, 24 Hz, 50 Hz a 59,94 Hz (60 Hz) v závislosti na typu souboru se hraje.

Synchronizace zvuku/videa. nastavení

Zappiti Reference nabízí novou funkci pro úpravu audio/video synchronizace vpřed a vzad. Tato funkce na profesionální úrovni je zvláště užitečná při použití externího scaleru.

Integrace.

Produkty Zappiti byly speciálně navrženy pro provoz ve špičkových instalacích a integracích využívajících víceúrovňové bezpečnostní zamykání, IP a IR řídicí kódy pro ProControl, RTI, Control4*, Crestron*, Savant*, Philips Pronto, Elan*, URC* a Logitech Harmony, sada pro montáž do racku Middle Atlantic a dokonce i rozhraní API Zappiti pro špičkové vlastní integrace.
automation-universal-rc.jpg
 

Certification
RoHS, CE, FCC

Country Of Origin
Designed in France
Made in China
Software made in France

 

 

Operating Temperature
10~30°C

Rack Mount Kit
Included (ears)

Operating Humidity
30%~70%

Consumption

Max consumption: 45W
Typical: 40W (Without HDD)
High power standby: 10W
Low power standby: 0.02W

 

Power

AC ~220-240/110-120V, 50/60Hz
with detachable line cord

Oficiální stránky výrobce: Zappiti Reference

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Pařížská značka Zappiti navrhuje a vyrábí profesionální systémy pro správu a prezentaci videa nabízející nejvyšší kvalitu, vynikající výkon a skvělý uživatelský zážitek. Všechny produkty Zappiti jsou navrženy tak, aby koncovým uživatelům poskytovaly pohodlný a intuitivní přístup k celé jejich filmové knihovně ve vysokém rozlišení a 4K. Zappiti zlepšuje zážitky ze sledování filmů a multimédií v rezidenčních i komerčních prostředích po celém světě a stanovuje tak nový standard pro domácí zábavu. 

Zpět do obchodu