PS Audio PerfectWave AC-12

Nejvyšší model napájecího kabelu od amerického High-End výrobce PS Audio. 

 

Americká značka PS Audio ve svém portfoliu klade silný důraz na nabídku kvalitní napájecí kabeláže, síťových praček a regenerátorů a dalších napájecích řešení.  

Varianta
Možnosti doručení
Vyprodáno Skladem Zvolte variantu
Značka: PS Audio
39 590 Kč 46 590 Kč od 39 590 Kč –55 % –57 % až –57 % 17 990 Kč 19 990 Kč od 17 990 Kč
Kategorie: Napájecí kabely
Záruka: 24 měsíců
Typ koncovky: C15
Typ kabelu: Napájecí
1386 ps audio perfectwave ac 12 voix.png
Akce Výprodej VOIX Vánoční nadílka
39 590 Kč 46 590 Kč od 39 590 Kč –55 % –57 % až –57 %

Vrcholný napájecí kabel americké značky PS Audio pro její špičkové komponenty, ale i pro audiofilské přístroje jiných značek.

Konstrukční filozofii kabelů značky PS Audio lze shrnout na použití kvalitních materiálů, pevného pouzdra a pevně přivařených spojů.

PerfectWave AC - 12 má velký průřez a nízkou impedanci, použita je nejčistší dostupná PCOOC měď, jde tedy o kabel vyrobený tažením jediného krystalu pro maximální čistotu.

Konstrukce je složená z několika rozdílných samostatných vodičů rozdílných typů – je tu vodič s dutým jádrem pro výšky, plochý vodič kvůli středům a solid-core vodič, který je optimální pro basy. Vodiče mají celkem 8 různých průřezů. To vše je skryto pod několikavrstvým stíněním, které je ukončené pouze na jedné straně kabelu. 

 

Recenze magazínu Hi-Fi Voice

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

„Hudba. To je všechno co děláme.“ 

Americká značka PS Audio sídlí v tamní Mekce high-endového zvuku - coloradském Boulderu. Svou cestu započala firma začátkem 70. let výrobou kompaktního phono předzesilovače, ale za čtyři dekády snad nemohla učinit větší obrat a dnes je to jeden z nejsnaživějších producentů digitálních technologií. Co se ovšem nezměnilo, to je fakt, že stále jde o rodinnou a na poměry highů-endu nijak obří firmu s nějakými 30 zaměstnanci. 

Přestože záběr výrobního katalogu sahá od kabelů, aktivních regenerátorů napájecí sinusoidy a běžných filtrů (a řešení napájení celkově) až po klasické hi-fi komponenty - předzesilovače, D/A převodníky, diskové přehrávače / streamery, přenoskové předzesilovače až po integrované a koncové zesilovače. 

Zpět do obchodu