Abyss AB-1266 Phi TC Hybrid

Nekompromisní highendová sluchátka, které pod značkou Abyss vyrábí v americkém státě New York od roku 1990 firma JPS Labs. 

Na objednávku - termín upřesníme Skladem na showroomu Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: Abyss
180 690 Kč od 152 690 Kč - –33 % - až –33 % 152 690 Kč 119 990 Kč 240 520 Kč od 119 990 Kč
Kategorie: Otevřená sluchátka
Záruka: 2 roky
1800 3 abyss ab 1266 phi complete voix premium
Akce můžete vidět na showroomu Podzimní výprodej
180 690 Kč od 152 690 Kč - –33 % - až –33 %

Abyss AB-1266 Phi TC jsou otevřená "magnetoplanární" sluchátka s konektory pro signálový kabel v každé mušli. Ty jsou vyrobeny z masivních hliníkových kusů. Váha 620 gramů se však rozloží na hlavu pohodlným a pružně ukotveným týlním mostem, její malá část pak spočívá i na měkkých náušnících z perforované jemné kůže.

Magnetoplanární elektroakustické reproduktory - měniče - jsou tvořeny dvojicí plochých magnetických mřížek, mezi kterými je napnutá tenká plochá membrána s extrémně tenkou kmitací cívkou, do které se přivádí elektrický signál z hudebního zdroje. Cívka se tak rozechvěje v magnetickém poli a vytváří zvuk.

Magetoplanární měniče sluchátek Abyss se stejně jako všechny jejich díly vyrábí v okolí Buffala na východě USA, přičemž firma jejich vývoji obětovala celých pět let. V každém kusu sluchátek jsou pečlivě spárované měniče. Pohání je silné neodymové magnety v pečlivě optimalizovaném rozložení. Před měniči je pak mřížka z uhlíkové oceli, vybavená navíc antirezonančním řešením.

Sluchátka Abyss AB-1266 Phi TC mají "papírově" frekvenční rozsah 5 - 28 000 Hz, impedanci 42 ohmů, citlivost 88 dB, zkreslení pod jedno procento, v pro ucho nejcitlivějším pásmu pod 0,2%.

Při poslechu s adekvátním sluchátkovým zesilovačem nabízejí nabízejí superrychlý a transparentní přednes s detaily, které jen tak někde neuslyšíte. V basovém spektru disponují naprosto fantastickou pevností, basová linka je tvrdá a pevná jako skála, bas je soustředěný a autoritativní. ale ne suchý nebo technicistní. Reprodukce je otevřená a přehledná, prezentovaná s jistotou a konkrétností. Rozlišení a čitelnost jsou na naprosto výjimečné úrovni, stejně jako pocit reálně nelimitované energie.

Sluchátka Abyss AB-1266 Phi TC jsou nabízena ve třech stupních výbavy:

AB-1266 Phi TC Lite

Součástí výbavy je 2,5metrový čtyřpinový XLR kabel značky JPS Labs s adaptérem na sluchátkový jack 6,3 mm a sametová taška Abyss na sluchátka.

Cena: 152 690,-

AB-1266 Phi TC Deluxe

Součástí výbavy je duální 2,5metrový třípinový XLR kabel značky JPS Labs s adaptéry na sluchátkový jack 6,3 mm a čtyřpinový XLR plus pevná kožená brašna s kapsami pro audio přehrávače a masivní hliníkový stojan na sluchátka Abyss.

Cena: 180 690,- 

AB-1266 Phi TC Complete

Součástí výbavy je nekompromisní supervodivý duální 2,5metrový třípinový XLR kabel značky JPS Labs s adaptéry na sluchátkový jack 6,3 mm a čtyřpinový XLR plus pevná  kožená brašna s kapsami pro audio přehrávače a masivní hliníkový stojan na sluchátka Abyss.

Cena: 240 520,- 

 

Recenze magazínu Hi-Fi Voice 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

Americká firma JPS Labs, vyrábějící sluchátka pod značkou Abyss, působí na trhu už od roku 1990. Všechny díly a tedy i celá sluchátka se vyrábí v okolí Buffala na východě USA. To platí i pro magneto-planární měnič v každé mušli, který stál firmu podle jejích slov pět dlouhých let vývoje. Jde o patentovaný a blíže nespecifikovaný systém, v každém kusu sluchátek jsou pečlivě párované měniče.

Zpět do obchodu