Abyss Diana Phi

Nejnovější model Amerických Butikových sluchátek sebou přináší vylepšené řešení hlavového mostu, nový tvar výměnných náušníků a povrchovou keramickou úpravu lakování.

"Lifestylová" verze nekompromisních highendových sluchátek, které pod značkou Abyss vyrábí v americkém státě New York od roku 1990 firma JPS Labs. Mušle z masivního hliníku, pevný hlavový most i náušníky potažené pravou kůží.

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: Abyss
94 490 Kč
Kategorie: Otevřená sluchátka
Záruka: 24 měsíců
Frekvenční rozsah: 6 Hz - 26 kHz
Impedance: 32 Ω
Citlivost: 91 dB
Měniče: Magnetoplanární ⌀ 63mm
Váha: 350g

Do každé mušle vede nezávislý signálový kabel, jehož koncovku můžete volit dle libosti. Součástí příslušenství jsou jedenapůlmetrové kabely s vyměnitelnými konektory pro klasický 3,5 mm standard s 6,3 mm adaptérem, 2,5milimetrový konektor pro přehrávače Astell & Kern, čtyřpinový XLR nebo 4,4milimetrový konektor pro přístroje značky Sony. 

Sluchátka robustní konstrukce, ale stylového vzhledu, nabízejí rychlý a konkrétní zvuk a výjimečnou přesnost a detail.

Recenze na starší generaci v2 na webu Hi-Fi Voice:

https://www.hifi-voice.com/testy-a-recenze/sluchatka/2562-abyss-diana

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Abyss

Americká firma JPS Labs, vyrábějící sluchátka pod značkou Abyss, působí na trhu už od roku 1990. Všechny díly a tedy i celá sluchátka se vyrábí v okolí Buffala na východě USA. To platí i pro magneto-planární měnič v každé mušli, který stál firmu podle jejích slov pět dlouhých let vývoje. Jde o patentovaný a blíže nespecifikovaný systém, v každém kusu sluchátek jsou pečlivě párované měniče.

Abys
 
Zpět do obchodu