Zidoo V9 Airmouse

Oboustranný dálkový ovladač s hardwarou klávesnicí

Díky Gyroskopu je možné ovládat myš pohybem ruky. Podpora Smart Tv, Mac, Windows, HTCP, XBOX a dalších multimediálních center. Není součástí standardního balení přehrávačů Zidoo.

Na objednávku
Značka: Zidoo
990 Kč
Kategorie: Ovladače
Záruka: 24 měsíců

Perfektní kombinace se všemi Zidoo přehrávači

Tento multimediální ovladač má kapacitu pro množství funkcí, se svou ergonomicky navrženou klávesnicí, šesti-osým gyroskopem a akcelerometrem a vestavěným IR vysílačem. V9 kombinuje prvky tradičního TV ovladače s počítačovou myší, díky čemuž nabízí přesné ovládání kurzoru bez nutnosti tvrdého povrchu.

 

2.4G připojení bez komplikovaného párování

Připojte 2.4G adaptér do USB konektoru přehrávače (zařízení). Připojení je bezdrátové a funguje bez nutnosti přímé viditelnosti.

 

Možnost ovládání téměř všech multimediálních center

Ovladač V9 byl navržen specificky pro Zidoo mediální přehrávače, nicméně ovladač podporuje také Smart TV/Mac/Windows/HTCP/XBOX dle parametrů daného zařízení.

  

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Výrobky značky Zidoo z Dálného Východu jsou možná na trhu jen krátkých pár let, ale za tu dobu se čínská firma stihla vyšvihnout mezi všeobecně uznávané producenty ne masově dostupných, ale ani ne drahých přehrávačů a mediálních center, která v sobě kombinují rychlost a výbavu, kterou ocení náročnější a uživatelskou přívětivost i pro začínající kinofily. V nabídce naleznete poměrně širokou škálu výrobků, které vévodí přehrávače plnohodnotné komponentové šířky a hloubky. Umí ovšem nabídnout i kompaktnější a dostupnější řešení.