IsoTek EVO3 Sirius

Lišta IsoTek Sirius je síťový filtr z vyšší série Performance pro 6 audio-video komponentů vylepšující obraz, zvuk a zároveň špičková ochrana proti nárazům elektrického proudu. Síťový filtr je dodáván s IsoTek kabelem Premier s koncovkou C13 o délce 1,5m.

Varianta
Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Značka: IsoTek
14 990 Kč
Kategorie: Pasivní filtrace
Záruka: 24 měsíců
Počet zásuvek: 6
Typ filtrace: pasivní
Maximální příkon: 2300W
Maximální proud: 10A IEC C14
Ochrana proti nárazům elektrického proudu: do 22,500A
Rozměry lišty: 88/50/480 mm
Hmotnost lišty: 2 Kg

Lišta EVO3 Sirius disponuje jedinečnou topologií delta filtru zajišťující špičkové čištění energie jak v běžném, tak v diferenciálním režimu. To je kombinováno s jedinečnou bránou indukční rezonance, která optimalizuje izolaci mezi každou ze šesti výstupních zásuvek. Čistá energie je poté dodávána do všech šesti výstupních zásuvek z nichž každá je samostatně izolovaná, aby se zabránilo křížové kontaminaci a vzájemnému rušení ze sítě. Technologie KERP © (Kirchoff's Equal Resistance Path) zajišťuje stejný odpor a stejnou dodávku energie do všech připojených komponentů. Vnitřní kabeláž je tvořena z 99,9999% OFC mědi s postříbřenými vlákny zformovaných do tří vodičů o tloušťce dvou milimetrů pro mimořádnou úroveň čistoty zvuku a vynikající vodivost. Sirius poskytuje perfektní ochranu proti nárazům elektrickým nárazům o síle 22,500A. Konstrukce filtrovací lišty je tvořena 10 mm pláštěm jenž poskytuje vysokou odolnost proti vnějším vlivům a případnému mechanickému poškození. Lišta díky svým rozměrům lze prakticky umístit za hifi nábytek. 

 

Oficiální stránky výrobce: IsoTek evo3 Sirius

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

                                       Motto společnosti  „čisté napájení = čistý zvuk“

Zakladatelem společnost IsoTek je Keith Martin, jehož vize sdílí a respektuje i díky stovkám ocenění z celého světa od kritiků i nadšenců audio video techniky. Vize společnosti je ochránit AV komponenty zákazníků ale primárně poskytnout naprosto čistou energii pro maximální možný výkon a životnost domácích audio-video zařízení. Všechny produkty jsou navrženy UK a vyrobeny v Evropě.