Atoll PR300 Signature

Francouzská značka Atoll nabízí audio elektroniku v cenovém rozpětí od 10 do 150 tisíc korun. Kromě osobitého designu mají všechny její přístroje společné především poctivé provedení, inspirované touhou po dosažení maximálně věrné reprodukce za rozumnou cenu.  

Na objednávku - termín upřesníme
42 090 Kč
Kategorie: Předzesilovače

Audiofilský předzesilovač s osmimilimetrovým čelním hliníkovým panelem, potenciometrem ALPS, pěti analogovými cinchovými vstupy a sluchátkovým výstupem 6,35 mm. Kapacita kondenzátorů 62 000 µF, odstup signál/šum 100 decibelů. Hmotnost 9 kg, rozměry 440 x 90 x 270 mm. Možnost rozšíření o digitální modul s Bluetooth receiverem, dvěma koaxiálními a dvěma optickými vstupy a jedním USB vstupem. Poté obsahuje i převodník AKM – AK4490 pro dekódování PCM od 16 do 32 bitů až po 384 kHz na USB vstupu, DSD64 a DSD128. Včetně dálkového ovládání.

 

Oficiální stránky výrobce: Atoll PR200 Signature

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Značku Atoll založili v roce 1997 v severofrancouzské Normandii bratři Stéphane a Emmanuel Dubreuilové s cílem nabídnout elektroniku high-endových parametrů i těm, kteří nemají neomezený rozpočet. Pro Atoll je typická nejen originální estetika, ale především důraz kladený na kvalitu výroby.

Zpět do obchodu