Dan D´Agostino Momentum Phonostage

Momentum Phonostage, extrahuje každý poslední kousek hudby stryté na vinylových deskách. Každá úrava se provádí na předním panelu s vlastním LED displejem. Úpravy lze provádět, aniž byste museli Phonostage otevírat nebo jít od menu na displeji. Stejně jako u všech ostatních produktů od Dan D´Agostino Master Audio Systems, každý Momentum Phonostage je ručně vyroben v D´Agostinově továrně v Arizoně.

Na objednávku
Značka: Dan D´Agostino
960 000 Kč
Kategorie: Předzesilovače
Záruka: 24 měsíců

Vstupy: 4 vstupy pro XLR a RCA

Výstupy: 1 x XLR

Frekvenční rozsah: 20Hz - 20kHz ± 2 dB

16 poloh kapacitní zátěže

16 poloh odporové zátěže

Volitelné křivky korekce - RIIA, FFRR, RCA orhophonic, COLUMBIA, DGG

Nastavení zesílení: +/- 6 dB

Váha: 7,3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Špičkový americký malosériový výrobce Dan D´Agostino se během své téměř 40leté kariéry stal průkopníkem a legendou světa zesilovačů, předzesilovačů, CD přehrávačů a procesorů s prostorovým zvukem. Do roku 2009 patřil do firmy Krell, kterou spoluzakládal v roce 1980 a kde 29 let dělal hlavního inženýra, než si založil vlastní společnost nesoucí jeho jméno. 

Na D´Agostinovy zesilovače spoléhají tvůrci nejlepších reproduktorových soustav na světě. Jeho výrobky totiž dosahují vysoce výkonného zesílení a nové úrovně kvality zvuku, jsou ale také kompaktnější, osobitější a šetrné k životnímu prostředí.