Gato Audio PRD-3S

Gato Audio PRD-3S je nezbytnou součástí referenčního systému Gato Audio. „S“ je pro Super PRD-3S je více než decentní proměna standardního PRV-3. Moderní předzesilovač PRD-3S je moderní předzesilovač včetně Bluetooth s HD obvodem aptX Bluetooth.

Skladem na showroomu
Značka: Gato Audio
84 290 Kč
Kategorie: Předzesilovače
Záruka: 24 měsíců
Typ D/A převodníku: Burr Brown PCM1794
Frekvenční rozsah: 20 Hz-100 kHz - 0.5 dB
S/N (odstup signál/šum): 110 dB
Analogové vstupy: 1x XLR, 2x RCA, 1x pc mini jack
Digitální vstupy: 1x USB type B, 1x Toslink, 1 x Coaxial, aptX Bluetooth
Výstupy: 2x XLR, 1x RCA Stereo

PRD-3S je něco jiného než jemné vylepšení standardního PRD-3. Jedná se o vysoce vylepšený a extrémně výkonný předzesilovač navržený a optimalizovaný pro výkonné monobloky (optimální konfigurace s firemními PWR-222). Nyní dokonce obsahuje obvod přijímače Bluetooth aptX, který umožňuje streamování z počítače, telefonu nebo tabletu ve vysoké kvalitě. Značné vylepšení oproti minulému modelu doznal nový model vylepšení elektrických obvodů včetně dokonalejšího vylepšení signálových cest pro minimalizaci zkreslení. Předzesilovač je vybaven prémiovým D/A převodníkem Brown PCM1794 s rozlišením 24bit / 192kHz, jenž dokáže upsampling všech digitálních signálů na to vysoké rozlišení. Produkt je dostupný v černém provedení.

Recenze magazínu Hi-Fi Voice

Oficiální stránky výrobce: Gato PRD-3S

Gato Audio PRD-3S video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Gato Audio není na trhu úplně dlouho, ale za těch pár let své existence se tito Dánové z Kodaně stihli etablovat jako výrobci velmi designově orientovaných přístrojů a reprosoustav, které ovšem v sobě neskrývají žádná druhořadá řešení. Naopak, některé použité technologie jsou rozhodně zajímavé a netradiční, zejména ty použité v elektronice. Ale i reproduktorové soustavy značky Gato Audio jsou konstruovány z těch nejlepších materiálů, buď z produkce samotné značky nebo dánské provenience.

Zpět do obchodu