McIntosh C2700

  • 16 vstupů (9 analogových + 7 digitálních)
  • (5) elektronky 12AX7A a (1) 12AT7
  • Podporuje soubory až DSD512
  • Dodává se s nainstalovaným digitálním audio modulem DA2
Na objednávku
Značka: McIntosh
259 990 Kč
Kategorie: Předzesilovače
Záruka: 2 roky
V dlouhé řadě uctívaných elektronkových předzesilovačů McIntosh následuje elektronkový předzesilovač C2700. S využitím naší osvědčené elektronkové topologie má C2700 také naši pokročilou technologii DA2 Digital Audio Module, která kombinuje špičkové digitální hudební schopnosti s časem prověřeným výkonem elektronky.
McIntosh C2700 Vacuum Tube Preamplifier DA2, důstojný nástupce našeho oblíbeného digitálního audio modulu DA1, nabízí rozšířenou sadu funkcí. DA2 nabízí 7 digitálních vstupů včetně všech stejných připojení jako u DA1 (2 koaxiální, 2 optické, 1 USB a 1 MCT) plus nové připojení pouze pro zvuk HDMI Audio Return Channel (ARC)1. K C2700 lze připojit televizory s kompatibilním výstupem HDMI (ARC) a vychutnat si zvuk televizoru prostřednictvím domácího audio systému. Oblíbené vícekanálové audio formáty od Dolby® a DTS® jsou podporovány a budou odborně převedeny na 2kanálový zvuk pro správné přehrávání. Dálkový ovladač televizoru může ovládat výkon a hlasitost C2700, když je povolena komunikace CEC v předzesilovači i v televizoru. Kromě těchto nových funkcí HDMI (ARC), které najdete u DA2, jeho USB vstup zvýšil podporu přehrávání DSD až na DSD512 ve srovnání s limitem DSD256 u DA1.

„C2700, od jeho phono stage, přes sluchátkový výstup až po DA2, všechno zní fenomenálně... Tvrdit, že C2700 má mnohem větší hodnotu než součet jeho částí, je obrovské podcenění. C2700 je výhodná nabídka ve světě plném předražených a podprůměrných zvukových produktů." - Pozitivní zpětná vazba"

DA2 je poháněn 8kanálovým 32bitovým digitálně-analogovým převodníkem (DAC) nové generace pro audiofily, Quad Balanced, který má ve srovnání s DA1 lepší dynamický rozsah i celkové harmonické zkreslení. Koaxiální a optické vstupy v DA2 mohou dekódovat digitální hudbu až do 24-bit/192 kHz pro přehrávání zvuku s vysokým rozlišením. A konečně, DA2 má exkluzivní MCT vstup McIntosh, který nabízí bezpečné připojení DSD k jakémukoli z našich SACD/CD transportů řady MCT pro zajištění nejlepší možné kvality zvuku ve vysokém rozlišení z vašich SACD.

Vakuový elektronkový předzesilovač McIntosh C2700
Pro analogovou hudbu má C2700 9 vstupů složených ze 3 symetrických připojení, 4 nesymetrických připojení, spolu s 1 pohyblivou cívkou a 1 pohyblivým magnetem phono vstupů pro připojení gramofonu nebo dvou. S celkem 16 vstupy má C2700 prakticky nekonečný počet vstupů pro připojení všech vašich hudebních zdrojů. Naše duální konstrukce šasi udržuje analogovou a digitální část oddělenou, aby se zabránilo poškození signálu. Výstupy zahrnují 3 proměnné symetrické a 3 proměnné nesymetrické plus 1 pevné nesymetrické připojení.
McIntosh C2700 Vacuum Tube Preamplifier

Ovládání basů a výšek je součástí dodávky a lze je nastavit v krocích po 2 dB. ¼” konektor pro sluchátka je napájen naším High Drive sluchátkovým zesilovačem, který dokáže napájet téměř jakýkoli pár sluchátek; Headphone Crossfeed Director (HXD®) je součástí dodávky a po aktivaci přináší do vašeho osobního poslechu další rozměr. Průchod domácího kina umožňuje bezproblémovou integraci C2700 do vašeho systému domácího kina. Porty Power Control umožňují snadno zapínat a vypínat další připojené komponenty McIntosh, zatímco datové porty mohou posílat příkazy dálkového ovládání připojeným zdrojovým komponentám.


C2700 je jedním z mnoha produktů McIntosh, které získaly označení Roon Tested od Roon Labs. Jako partner Roon Tested McIntosh poskytl Roonovi vybavení pro testování s řadou různých operačních systémů a počítačů a sdílel informace o jeho designu a možnostech.

McIntosh C2700 Vacuum Tube Preamplifier Veškerá audio technologie C2700 je zabalena v nadčasovém designu McIntosh zvýrazněném černým skleněným předním panelem podsvíceným přímým LED osvětlením, modrými měřiči, otočnými knoflíky, podsvíceným logem, hliníkovými koncovkami a šasi z leštěné nerezové oceli. 6 lákavých elektronek lze pozorovat přes skleněný panel umístěný na horní straně předzesilovače. Lze jej spárovat s řadou zesilovačů, CD přehrávačů, gramofonů, tunerů, mediálních streamerů, zařízení pro korekci místnosti a regulátorů výkonu a reproduktorů pro doplnění vašeho domácího audio systému. Chcete-li se dozvědět více, kontaktujte svého místního prodejce.
Oficiální stránky výrobce: McIntosh C2700

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americká společnost McIntosh, založená v roce 1949, je známá tím, že nabízí vynikající domácí audio systémy, které poskytují maximální zážitek z hudby a filmu. McIntosh, který nabízí produkty pro dvoukanálové stereo zvukové systémy a vícekanálová domácí kina s prostorovým zvukem, nadále definuje dokonalý zážitek z domácího audia a zábavy pro náročné posluchače po celém světě. Pro značku ikonický modrý wattmetr je celosvětově uznáván jako symbol kvalitního domácího zvuku. S domácím stereo systémem McIntosh nebo domácím kinem mají posluchači možnost vytvořit si svůj vlastní luxusní zvukový zážitek – a skutečně žít svou hudbou.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení