McIntosh C53

  • 16 vstupů (9 analogových + 7 digitálních)
  • 8 pásmový analogový ekvalizér
  • Podporuje soubory až DSD512
  • Dodává se s nainstalovaným digitálním audio modulem DA2
Na objednávku
Značka: McIntosh
249 990 Kč
Kategorie: Předzesilovače
Záruka: 2 roky
McIntosh C53 Preamplifier Předzesilovač C53 je připraven sloužit ve vašem domácím audio systému po mnoho let – dokonce desetiletí – to vše při poskytování bezkonkurenční kvality zvuku. Stereo předzesilovač C53 je v souladu s precedentem digitálního zvuku v našich současných polovodičových integrovaných zesilovačích vybaven rozšiřitelným digitálním audio modulem. Ale na rozdíl od našich integrovaných zesilovačů, které používají náš digitální audio modul DA1, je C53 první, který používá náš nový, pokročilejší digitální audio modul DA2.

"Soupeří s tím nejlepším, co jsem slyšel, navzdory složitosti jeho designu... Hodnotím McIntosh C53 jako jeden z nejlepších předzesilovačů, které jsem kdy slyšel nebo používal ve svém systému." Nejlepší high-end stereo předzesilovač roku 2020. - Tajemství domácího kina a High Fidelity"

DA2 staví na DA1 s rozšířenou sadou schopností. Kromě toho, že má všechna stejná připojení jako DA1 (2 koaxiální, 2 optické, 1 USB a 1 proprietární MCT pro použití s naší řadou MCT přenosů SACD/CD), nový pouze audio HDMI Audio Return Channel (ARC)1 připojení je součástí DA2. Díky tomu jej lze připojit k televizorům s kompatibilním výstupem HDMI (ARC), abyste zvuk televizoru dostali na novou úroveň zvukového výkonu poslechem prostřednictvím domácího stereo systému. Oblíbené vícekanálové audio formáty od Dolby® a DTS® jsou podporovány a budou odborně převedeny na 2kanálový zvuk pro správné přehrávání prostřednictvím C53. Když je komunikace CEC povolena v C53 i ve vašem televizoru, může váš dálkový ovladač televizoru ovládat výkon a hlasitost C53.

C53 je "v zásadě dobře navržený, dobře vychovaný" předzesilovač, který nabízí "fantasickou kvalitu zvuku." S ohledem na cenu, kvalitu provedení a servis "C53 jednoduše zkontroluje všechna políčka a pak některá" a zároveň "daleko předčí svou požadovanou cenu... Vřele doporučuji, A+++!" - Audiofilský styl

Navíc USB vstup DA2 může podporovat nativní přehrávání až DSD512, čímž překonává limit DSD256 DA1. Tato zvýšená podpora přehrávání DSD je způsobena další generací, Quad Balanced, 8kanálovým, 32bitovým digitálně-analogovým převodníkem (DAC), který napájí DA2. Tento audiofilský DAC je zvýrazněn jak vylepšeným dynamickým rozsahem, tak celkovým harmonickým zkreslením ve srovnání s DA1. USB vstup také podporuje DXD až do 384 kHz. Koaxiální a optické vstupy mohou dekódovat digitální hudbu až do 24-bit/192 kHz pro přehrávání zvuku ve vysokém rozlišení. DA2 završuje vstup MCT, který nabízí bezpečné, přizpůsobené připojení DSD pro přehrávání zvuku s vysokým rozlišením, který se nachází na discích SACD, když je spárován s naší řadou MCT přenosů SACD/CD, aby byla zajištěna nejlepší možná kvalita zvuku z vaší sbírky SACD. McIntosh DA2 Digital Audio Module
McIntosh C53 Preamplifier

Kromě 7 digitálních vstupů, které najdete v modulu DA2, má C53 také 9 analogových vstupů, což mu dává téměř nevyčerpatelný počet celkem 16 vstupů pro připojení všech vašich hudebních zdrojů. Analogové vstupy se skládají ze 3 symetrických a 4 nesymetrických připojení, plus 1 pohyblivá cívka a 1 phono vstup s pohyblivým magnetem pro připojení vašeho důvěryhodného gramofonu. Výstupy zahrnují 3 variabilně symetrické a nesymetrické připojení spolu s 1 pevným nesymetrickým připojením.

"C53 nahrazuje celou polici plnou komponentů tím, že sbaluje linetage, phonostages, DAC, ekvalizér a sluchátkový zesilovač do jediné elegantní krabice, která, i když není malá, je stěží velká vzhledem ke všemu, co dělá. Nemohu si myslet, další součástky, která toho zvládá tak superlativně dobře, bez jakýchkoliv kompromisů, na kterých mi jako zvukovému kritikovi a milovníkovi hudby záleží." - Absolutní zvuk"

McIntosh C53 Preamplifier Ovládání tónů zahrnuje 8pásmový analogový ekvalizér; každé pásmo lze nastavit v rozsahu ± 12 dB, takže si můžete hudbu doladit přesně tak, jak chcete. Náš High Drive sluchátkový zesilovač může napájet prakticky jakýkoli pár sluchátek, zatímco Headphone Crossfeed Director (HXD®) může přinést další rozměr vaší hudbě. Průchod domácího kina umožňuje bezproblémovou integraci C53 do vašeho systému domácího kina. Porty Power Control umožňují snadno zapínat a vypínat další připojené komponenty McIntosh, zatímco datové porty mohou posílat příkazy dálkového ovládání připojeným zdrojovým komponentám.

Kombinace C53/MC462 zněla „super-hladce a skvěle vyvážená za všech okolností, přičemž nikdy nedovolila, aby plynulost jejich podání narušila jejich schopnost vyřešit úroveň detailů, [což] znamená, že uslyšíte nuance, které jen tak neuslyšíte. menší zesilovače." - Audio Esoterika

C53 je jedním z mnoha produktů McIntosh, které získaly označení Roon Tested od Roon Labs. Jako partner Roon Tested McIntosh poskytl Roonovi vybavení pro testování s řadou různých operačních systémů a počítačů a sdílel informace o jeho designu a možnostech.

"Jeho zvuk je přirozený a univerzální. Jako předzesilovač je skutečným titánem možností a představitelem špičkové zvukové kvality." Vítěz ocenění „Highlight of the Year“. - Hi-Fi a hudba

Všechna tato audio technologie je zabalena v klasickém McIntosh designu C53 s černým skleněným předním panelem podsvíceným přímým LED osvětlením, modrými měřiči, otočnými knoflíky, podsvíceným logem a hliníkovými koncovkami. Atraktivní šasi z leštěné nerezové oceli dokončuje výrazný vzhled. Lze jej spárovat s řadou zesilovačů, CD přehrávačů, gramofonů, tunerů, mediálních streamerů, zařízení pro korekci místnosti a reproduktorů pro doplnění vašeho domácího audio systému. Chcete-li se dozvědět více, kontaktujte svého místního prodejce.

Oficiální stránky výrobce: McIntosh C53

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americká společnost McIntosh, založená v roce 1949, je známá tím, že nabízí vynikající domácí audio systémy, které poskytují maximální zážitek z hudby a filmu. McIntosh, který nabízí produkty pro dvoukanálové stereo zvukové systémy a vícekanálová domácí kina s prostorovým zvukem, nadále definuje dokonalý zážitek z domácího audia a zábavy pro náročné posluchače po celém světě. Pro značku ikonický modrý wattmetr je celosvětově uznáván jako symbol kvalitního domácího zvuku. S domácím stereo systémem McIntosh nebo domácím kinem mají posluchači možnost vytvořit si svůj vlastní luxusní zvukový zážitek – a skutečně žít svou hudbou.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení