McIntosh D1100

  • Digitální předzesilovač referenční úrovně a DAC
  • Použití jako samostatná jednotka nebo s C1100
Na objednávku
Značka: McIntosh
259 990 Kč
Kategorie: Předzesilovače
Záruka: 2 roky

Digitální předzesilovač D1100 je stereo předzesilovač referenční úrovně a digitálně-analogový převodník (DAC). Jeho 8kanálový, 32bitový DAC se používá v režimu Quad Balanced, přičemž polovina je vyhrazena pro levý zvukový kanál a druhá polovina pro pravý kanál. Je to nejpokročilejší DAC, jaký jsme kdy použili, a poskytuje bezprecedentní úroveň výkonu, takže veškerá vaše digitální hudba je reprodukována s výjimečnou přesností a autenticitou.

Je zahrnuto dostatek vstupů – 9, abych byl přesný – pro udržení i toho největšího digitálního systému připojeného jako 3 optické, 3 koaxiální (2 RCA a 1 BNC), plus 1 každý ze vstupů MCT, AES/EBU a USB. USB vstup přijímá až 32bitové/384kHz signály a podporuje přehrávání DSD64, DSD128, DSD256, DXD 352,8kHz a DXD 384kHz1. Všechny ostatní vstupy akceptují až 24 bitů/192 kHz. Vstup MCT je exkluzivní pro McIntosh a umožňuje vychutnat si zvuk s vysokým rozlišením na SACD prostřednictvím MCT500 SACD/CD Transport. Tři sady vyvážených a nesymetrických stereo výstupů připojují D1100 k vašemu systému. Jedna sada výstupů má pevnou hlasitost, zatímco ostatní 2 mají proměnnou hlasitost; variabilní výstupy lze také zapínat a vypínat pro další uživatelskou konfigurovatelnost.

D1100 "má způsob reprodukce hudby v neuvěřitelně poutavém, a přesto transparentním stylu... Kvalita zvuku široké škály hudby přehrávané prostřednictvím D1100 byla bohatá, živá a svěží, přesto neuvěřitelně detailní." Jmenován na seznamu počítačového audiofilu doporučeného hardwaru (CASH). - Počítačový audiofil

D1100 je navržen pro snadné použití: všechny vstupy lze přejmenovat; jeho 4 datové porty a 4 spouštěče řízení napájení jsou plně programovatelné; a má externí ovládání IR i RS232. Pro osobní poslech přinese Headphone Crossfeed Director (HXD®) vaší hudbě novou hloubku a prostorovost.

D1100 je plně vybavená, plně funkční samostatná jednotka, kterou lze používat nezávisle na jakémkoli jiném předzesilovači. Ale díky inženýrské zdatnosti společnosti McIntosh jej lze také připojit a používat v tandemu s jeho analogovým ekvivalentem, vakuovým předzesilovačem C11002. Kombinací těchto dvou spolu s přiloženým kabelem vznikne definitivní analogový a digitální stereo předzesilovač. Po připojení převezme C1100 veškerou kontrolu nad D1100, což má za následek jediné a snadno použitelné rozhraní. Stejně jako u C1100 jsou levý a pravý zvukový kanál a napájecí zdroje u D1100 vzájemně elektricky izolovány, aby při použití samostatně nebo s C1100 produkovaly skutečně duální mono provoz. Tato izolace poskytuje absolutní stereo oddělení a čistotu zvuku.

"Skrze D1100 jsem seděl na nejlepším sedadle v koncertním sále. Přes svůj [aktuální předzesilovač] jsem jasně poslouchal záznam živé akce... Úžasné basy, krásné středy, detailní a vzdušné výšky, ohromující obraz a rozsáhlá zvuková kulisa. Přineslo to nejlepší vlastnosti mých reproduktorů a způsobilo, že zněly lépe, než jsem je kdy předtím slyšel." - Tajemství domácího kina a High Fidelity"

D1100 je jedním z mnoha produktů McIntosh, které získaly označení Roon Tested od Roon Labs. Jako partner Roon Tested McIntosh poskytl Roonovi vybavení pro testování s řadou různých operačních systémů a počítačů a sdílel informace o jeho designu a možnostech.

Je umístěn v krásně leštěné nerezové oceli a šasi z černé broušené titanové nerezové oceli – stejné jako C1100, takže při společném použití budou oba plynule splývat. Přední panel z černého skla, modré měřiče, knoflíky, osvětlené logo a koncovky z broušeného hliníku doplňují nestárnoucí vzhled McIntosh. Lze jej spárovat s různými zesilovači, zařízeními pro korekci místnosti, reproduktory, CD přehrávači, streamingovými audio přehrávači a dalšími zdrojovými komponenty a vytvořit tak kompletní domácí audio systém. Chcete-li se dozvědět více, kontaktujte svého místního prodejce.

Oficiální stránky výrobce: McIntosh D1100

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americká společnost McIntosh, založená v roce 1949, je známá tím, že nabízí vynikající domácí audio systémy, které poskytují maximální zážitek z hudby a filmu. McIntosh, který nabízí produkty pro dvoukanálové stereo zvukové systémy a vícekanálová domácí kina s prostorovým zvukem, nadále definuje dokonalý zážitek z domácího audia a zábavy pro náročné posluchače po celém světě. Pro značku ikonický modrý wattmetr je celosvětově uznáván jako symbol kvalitního domácího zvuku. S domácím stereo systémem McIntosh nebo domácím kinem mají posluchači možnost vytvořit si svůj vlastní luxusní zvukový zážitek – a skutečně žít svou hudbou.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení