PS Audio BHK Signature Preamplifier

Americká značka PS Audio je v současnosti jedním z předních výrobců digitálně-analogových technologií, zesilovačů a napájecích řešení ve světě high-endového audia.  

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Značka: PS Audio
226 390 Kč
Kategorie: Předzesilovače
Záruka: 24 měsíců
Položka byla vyprodána…

Vrcholný, částečně elektronkový předzesilovač z nabídky americké značky PS Audio. Tento výjimečně postavený přístroj vdechuje hudbě život a odhaluje v ní detaily, o kterých jste zatím ani netušili, že existují. 

Frekvenční rozsah: 20 – 20KHz. Vstupy: 5 párů RCA, 5 párů XLR. Výstupy: 2 x RCA, 2 x XLR. Hmotnost 13,5 kg, rozměry 36 x 43 x 10 cm. Provedení: černá, stříbrná, http://www.psaudio.com/bhk-preamplifier/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

„Hudba. To je všechno co děláme.“ 

Americká značka PS Audio sídlí v tamní Mekce high-endového zvuku - coloradském Boulderu. Svou cestu započala firma začátkem 70. let výrobou kompaktního phono předzesilovače, ale za čtyři dekády snad nemohla učinit větší obrat a dnes je to jeden z nejsnaživějších producentů digitálních technologií. Co se ovšem nezměnilo, to je fakt, že stále jde o rodinnou a na poměry highů-endu nijak obří firmu s nějakými 30 zaměstnanci. 

Přestože záběr výrobního katalogu sahá od kabelů, aktivních regenerátorů napájecí sinusoidy a běžných filtrů (a řešení napájení celkově) až po klasické hi-fi komponenty - předzesilovače, D/A převodníky, diskové přehrávače / streamery, přenoskové předzesilovače až po integrované a koncové zesilovače.