PS Audio Stellar Phono Preamplifier

Skvělý poměr cena/výkon nabízející modelová řada Stellar představuje vstup do high-endového světa renomované americké značky PS Audio. 

Skladem
Značka: PS Audio
83 790 Kč
Kategorie: Předzesilovače

Nový gramofonový předzesilovač navržený pro modelovou řadu Stellar. Obsahuje vstupy pro oba typy přenosek (MM i MC), stejně jako možnost nastavení pro dvě ramínka/přenosky. Zisk i přítlak na přenosku lze nastavovat i pomocí dálkového ovladače.

Hmotnost 9,8 kg, rozměry 43 x 33 x 8,3 cm. Černé nebo stříbrné provedení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

„Hudba. To je všechno co děláme.“ 

Americká značka PS Audio sídlí v tamní Mekce high-endového zvuku - coloradském Boulderu. Svou cestu započala firma začátkem 70. let výrobou kompaktního phono předzesilovače, ale za čtyři dekády snad nemohla učinit větší obrat a dnes je to jeden z nejsnaživějších producentů digitálních technologií. Co se ovšem nezměnilo, to je fakt, že stále jde o rodinnou a na poměry highů-endu nijak obří firmu s nějakými 30 zaměstnanci. 

Přestože záběr výrobního katalogu sahá od kabelů, aktivních regenerátorů napájecí sinusoidy a běžných filtrů (a řešení napájení celkově) až po klasické hi-fi komponenty - předzesilovače, D/A převodníky, diskové přehrávače / streamery, přenoskové předzesilovače až po integrované a koncové zesilovače.