Rogue Audio Ares Magnum

Vrcholná verze gramofonového předzesilovače Ares Tube, verze Magnum, umožňuje velmi nízké nastavení zisku tak, aby mohla pracovat i s těmi nejnáročnějšími přenoskami. 

Industriální vzhled zesilovačů, předzesilovačů a koncových stupňů Rogue Audio signalizuje jejich bytelnost a spolehlivost. Za těžkotonážními pláty hliníku a plechu se však především ukrývají pečlivá a naddimenzovaná řešení z těch nejlepších dostupných součástek, včetně hřejivě hrajících elektronek, jejichž využití je poznávacím znamením této originální pensylvánské značky. 

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Značka: Rogue Audio
119 790 Kč
Kategorie: Předzesilovače
Záruka: 24 měsíců
Položka byla vyprodána…

Dále byly ve verzi Magnum za účelem zlepšení zvuku použity transformátory Cinemag, odpory PRP a kondenzátory Mundorf Supreme. Na vnitřní kabeláž a cinchové terminály byly použity výrobky značky Cardas. Výsledkem je ještě přesnější a detailnější reprodukce. 

Rozměry - 425 x 225 x 140 mm. Hmotnost 8 kg. Navrženo a vyrobeno v USA, tříletá záruka.

 

Oficiální stránky výrobce: Rogue Audio Ares Magnum

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Americká firma Rogue Audio patří mezi nemnohé výrobce, oddané ideálu elektronkových přístrojů. Založena byla před téměř 20 lety pensylvánském městě Broadheadsville a veškerá výroba probíhá stále ještě výhradně ručně.

Ty nejnáročnější milovníky hudby potěší v bezvadná věrnost nahrávek reprodukovaných prostřednictvím Rogue Audio zesilovačů.

Rogue zesilovače jsou navrženy tak, aby splňovaly tyto hodnoty:

  • Nadprůměrný zvuk
  • Vysoká kvalita a spolehlivost
  • Vynikající vzhled
  • Velkou hodnotu

Filozofie firmy je jednoduchá – „Nikdy nenavrhneme žádný zesilovač, který bychom si sami nekoupili.“