Rogue Audio RP-5

Industriální vzhled zesilovačů, předzesilovačů a koncových stupňů Rogue Audio signalizuje jejich bytelnost a spolehlivost. Za těžkotonážními pláty hliníku a plechu se však především ukrývají pečlivá a naddimenzovaná řešení z těch nejlepších dostupných součástek, včetně hřejivě hrajících elektronek, jejichž využití je poznávacím znamením této originální pensylvánské značky. 

Skladem
Značka: Rogue Audio
137 190 Kč 79 990 Kč
Kategorie: Předzesilovače
Záruka: 24 měsíců
Typ zesilovače: Elektronkový předzesilovač
Frekvenční rozsah: 1Hz – 100KHz
Vstupy: RCA, Phono MM/MC (40dB, 45dB, 50 dB, 60 dB)
Výstupy: RCA, Sluchátkový
Rozměr předzesilovače: 47 x 37 x 11,5 cm
Hmotnost předzesilovače:: 13,6 kg
Rogue Audio RP-5
Výprodej Vystaveno na showroomu
137 190 Kč

Elektronkový předzesilovač s integrovaným phono stupněm a vysoce kvalitním sluchátkovým výstupem.  

Čistě a přehledně zpracované obvodové řešení, jehož základem je toroidní transformátor, baterie filtračních kondenzátorů značky Mundorf a čtyři elektronky 12AU7, které řeší i signál pro sluchátkový výstup. 

Součástí obvodového řešení je také soft start, který odpočítává necelou minutu a nechá lampičky řádně prohřát, aby prodloužil jejich životnost a zajistil optimální funkčnost. Stejně tak vypnutí je pozvolné a šetrné.

Masivní RCA konektory jsou určeny výhradně pro analogový signál. Je tu čtveřice standardních linkových vstupů a pár cinchů pro signál z gramofonu. Na výstupu jsou k dispozici jeden linkový výstup, smyčka pro signálový procesor, průchozí vstup pro domácí kino a dva páry konektorů určených pro připojení koncových zesilovačů.    

Rogue Audio RP-5 je elektronkový předzesilovač s bohatým a sytým přednesem, který nese jen malou elektronkovou signaturu. Jeho sluchátkový zesilovač lze považovat za plnohodnotně použitelný i pro náročný poslech, stejně tak gramofonový předzesilovač si nezadá s dobrými samostatnými produkty. 

 

Recenze magazínu Hifi-Voice

Oficiální stránky výrobce: Rogue Audio RP-5

Rogue Audio RP-5 video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Americká firma Rogue Audio patří mezi nemnohé výrobce, oddané ideálu elektronkových přístrojů. Založena byla před téměř 20 lety pensylvánském městě Broadheadsville a veškerá výroba probíhá stále ještě výhradně ručně.

Ty nejnáročnější milovníky hudby potěší v bezvadná věrnost nahrávek reprodukovaných prostřednictvím Rogue Audio zesilovačů.

Rogue zesilovače jsou navrženy tak, aby splňovaly tyto hodnoty:

  • Nadprůměrný zvuk
  • Vysoká kvalita a spolehlivost
  • Vynikající vzhled
  • Velkou hodnotu

Filozofie firmy je jednoduchá – „Nikdy nenavrhneme žádný zesilovač, který bychom si sami nekoupili.“