Rogue Audio RP-7

Industriální vzhled zesilovačů, předzesilovačů a koncových stupňů Rogue Audio signalizuje jejich bytelnost a spolehlivost. Za těžkotonážními pláty hliníku a plechu se však především ukrývají pečlivá a naddimenzovaná řešení z těch nejlepších dostupných součástek, včetně hřejivě hrajících elektronek, jejichž využití je poznávacím znamením této originální pensylvánské značky. 

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Značka: Rogue Audio
214 090 Kč
Kategorie: Předzesilovače
Záruka: 24 měsíců
Položka byla vyprodána…

Vrcholný elektronkový předzesilovač značky Rogue Audio s integrovaným phono stupněm a vysoce kvalitním sluchátkovým výstupem. Kromě vynikajícího zvuku nabízí celou řadu funkcí a technických řešení, jak se na highendový přístroj sluší, jako jsou smyčka pro signálový procesor nebo průchozí vstup pro domácí kino.

Součástí obvodového řešení jsou také soft start a pomalé vypnutí, které prodlužují životnost elektronek. 

Pracovní frekvenční rozsah je 1 - 100 000 Hz v toleranci +/- 1 dB, celkové harmonické zkreslení nepřekračuje 0,1 %. Rozměry 47 x 37 x 11,5 cm, hmotnost 13,6 kg.  

Rogue Audio RP-7 je elektronkový předzesilovač s bohatým a sytým přednesem, který je ideálním partnerem pro nejvýkonnější koncové zesilovače značky Rogue Audio, zejména monobloky.

 

Oficiální stránky výrobce: RP-7

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Americká firma Rogue Audio patří mezi nemnohé výrobce, oddané ideálu elektronkových přístrojů. Založena byla před téměř 20 lety pensylvánském městě Broadheadsville a veškerá výroba probíhá stále ještě výhradně ručně.

Ty nejnáročnější milovníky hudby potěší v bezvadná věrnost nahrávek reprodukovaných prostřednictvím Rogue Audio zesilovačů.

Rogue zesilovače jsou navrženy tak, aby splňovaly tyto hodnoty:

  • Nadprůměrný zvuk
  • Vysoká kvalita a spolehlivost
  • Vynikající vzhled
  • Velkou hodnotu

Filozofie firmy je jednoduchá – „Nikdy nenavrhneme žádný zesilovač, který bychom si sami nekoupili.“