Atoll ST200 Signature

Nový audio streamer Atoll ST200 Signature s podporou všech nejmodernějších Hi-Res audio formátů včetně MQA nebo DSD.

 

Na objednávku - termín upřesníme
58 890 Kč
Kategorie: Přehrávače
Záruka: 24 měsíců
Podporované formáty:: MQA, DSF, LPCM, FLAC, ALAC, AIFF, WMA, OGG, WAV, AAC, MP3
Digitální vstupy: 2x coaxial S/PDIF (24 bits/192KHz), 2x optical (24 bits/192KHz), 1x RJ45
USB Vstupy: 2x USB-A
Analogové vstupy: 2x RCA
Audio výstupy: 1x RCA, 2x Digital outputs (koaxial, optical), sluchátkový 3,5 jack
Rozměr přehrávače: 440 x 90 x 255 mm
Hmotnost přehrávače:: 6,5 kg

Tradičně skvělá konstrukce založená na symetrickém výstupní stupni bez zpětné vazby s diskrétními komponenty polarizované ve třídě A se špičkovým převodníkem Burr Brown PCM1792, dělá z tohoto skvělé hrajícího maximálně flexibilního a univerzálního přístroje horkého kandidáta na jeden z nejlepších streamerů v této cenové kategorii. Mezi klíčové vlastnosti patří: Analogové ovládání hlasitosti, většinu používaných audio formátů v nejvyšší dostupné kvalitě (MQA, DSF, LPCM, FLAC, ALAC, AIFF, WMA, OGG, WAV, AAC, MP3) internetová rádia z celého světa (více než 100 000 stanic) Čtení všech zvukových souborů v síti (kompatibilní DLNA a UPnP) připojených k Wifi nebo doporučeného kabelovému RJ45. Bohatá konektivita připojení vstupů a výstupů. Umožňuje přímé přehrávání streamovacích služeb Deezer, Qobuz a Tidal. Vše přehledně sledovat nebo případně ovládat na 5 ´´ TFT led displeji o rozlišení 800 x 480.

Francouzská značka Atoll nabízí audio elektroniku v cenovém rozpětí od 10 do 150 tisíc korun. Kromě osobitého designu mají všechny její přístroje společné především poctivé provedení, inspirované touhou po dosažení maximálně věrné reprodukce za rozumnou cenu.  

Oficiální stránky výrobce: Streamer ST200 Signature

Atoll ST200 Signature video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Značku Atoll založili v roce 1997 v severofrancouzské Normandii bratři Stéphane a Emmanuel Dubreuilové s cílem nabídnout elektroniku high-endových parametrů i těm, kteří nemají neomezený rozpočet. Pro Atoll je typická nejen originální estetika, ale především důraz kladený na kvalitu výroby.

Zpět do obchodu