Pro-Ject CD Box DS2 T

Audiofilský kompaktní CD transport konstruovaný pro přehrávání v reálném čase 1 : 1 s profesionálním výstupem AES / EBU.

Varianta
Možnosti doručení
Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: Pro-Ject
16 890 Kč 18 190 Kč 18 190 Kč 18 190 Kč 18 190 Kč 16 890 Kč od 16 890 Kč
Kategorie: Přehrávače

 

Audiofilský kompaktní CD transport konstruovaný pro přehrávání v reálném čase 1 : 1 s profesionálním výstupem AES / EBU


 

Excelentní audiofilský CD transport se studiovou kvalitou zvuku. Robustní štěrbinová celokovová mechanika konstruovaná pro přehrávání vreálném čase. Kromě klasických digitálních výstupů stojí za zmínku také profesionální výstup AES / EBU. CD BOX DS2T je ideálním partnerem pro DAC BOX DS2ULTRA, DAC BOX RS nebo zesilovač Maia DS2.

 

Samostatné přehrávače CD jsou na rozdíl od přehrávačů DVD nebo Blu-ray disků často výrazně lepší pro přehrávání stereofonních CD disků. CD Box DS2 T je navržen výhradně pro přenos čistého zvuku z CD,

 

CD BOX DS2 T je samostatný transport (nemá integrovaný převodník), který odesílá digitální signály „standardu Red Book“ do externího digitálně-analogového převodníku a je skutečným mistrem svého oboru. Kromě vysoce kvalitního zvuku je pro dokonalé přehrávání CD nezbytná robustní a odolná CD mechanika. CD BOX DS2 T právě takovou disponuje a její odolnost vůči vibracím je naprosto excelentní. Servosystém umožňuje skenování v reálném čase s minimálním jitterem. 

 

Spolu s jakýmkoli pokročilým převodníkem D / A, jako je např. DAC Box DS2 ultra, je dosaženo špičkové reprodukce zvuku, která v této cenové kategorii těžko hledá konkurenci.

 

 

PŘEDNOSTI


  

  • Tři digitální výstupy (Optický, Koaxiální a AES  EBU)
  • Transport zavěšený na 4 bodech
  • Servopohon "Blue Tiger" pro přehrávání CD disků v reálném čase 1 : 1
  • Luxusbí štěrbinová mechanika
  • Vysoce kontrastní displej
  • Trigger spouštěcí vstup i výstup pro bezproblémovou aplikaci do audio systémů Pro-Ject
  • Masivní 3 mm silný čelní panel z hliníku
  • Robustní celokovové šasi odolné vůči vibracím a elektromagnetickému rušení
  • K dispozici v barvě černé a stříbrné (za příplatek také s luxusními dřevěnými bočnocemi z eukaliptu nebo ořechu

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Jeden z největších výrobců gramofonů na světě má ve svém portfoliu přístroje od cenové dostupných až po ty pro náročné. Rakouská značka s výrobním závodem v moravské Litovli však dnes kromě populárních gramofonů nabízí i řadu Box Design, ve které naleznete nejen příslušenství ke gramofonům, ale i CD přehrávače, zesilovače, D/A převodníky a další komponenty. 

Zpět do obchodu