PS Audio PerfectWave DirectStream DAC

DirectStream DAC je referenční D/A převodník, který je na rozdíl od jakéhokoli standardního DAC založeného na čipu a celosvětově získal nespočet ocenění.

Americká značka PS Audio je v současnosti jedním z předních výrobců digitálně-analogových technologií, zesilovačů a napájecích řešení ve světě high-endového audia.  

Varianta
Na objednávku Skladem Zvolte variantu
Značka: PS Audio
238 990 Kč 238 990 Kč od 238 990 Kč 207 790 Kč 149 990 Kč od 149 990 Kč
Kategorie: Přehrávače
Záruka: 24 měsíců
Typ přístroje: D/A převodník / streamer / předzesilovač
Vstupy: I2S(2), Coax, XLR Balanced, TOSLINK, USB, Network Bridge slot
Výstupy: RCA/XLR Unbalanced /Balanced (X2)
Podporované formáty: I2S, and USB: 44.1kHz to 352.8kHz 16bit, 24bit, DSD 64, DSD 128
Podporované formáty TOSLINK: 44.1kHz to 96kHz 16bit, 24bit
Podporované formáty XLR (AES/EBU)S/PDIF (coax): 44.1kHz to 192kHz 16bit, 24bit, DSD 64
Rozměry: 36 x 43 x 10 cm
Hmotnost: 9.97 kg
DS full 2
Výprodej Vystaveno na showroomu
238 990 Kč 238 990 Kč od 238 990 Kč

DirectStream je jedním z nejpozoruhodnějších DAC, jaký kdy byl postaven, s tím souhlasí všichni hlavní recenzenti. Diskrétní konverze založená na dokonalosti, která odhalí všechny chybějící informace skrývající se ve vašich digitálních zvukových médiích. CD, streamování zvuku, média založená na PCM nebo DSD s vysokým rozlišením jsou odborně převzorkována v DirectStream na dvacetinásobek rychlosti DSD a výstup jako čistý analog přímo do vašeho zesilovače nebo předzesilovače. Nikdy předtím nebyl lepší znějící DAC, který by se blížil ceně DirectStream. Je to první volba tisíců kritických posluchačů po celém světě a díky své schopnosti upgreadů ve formě bezplatné aktualizace operačního systému nikdy nezastará.

 

DirectStream je osazen streamovacím modulem Bridge II. 

 

Recenze magazínu Hi-Fi Voice

 

Oficiální stránky výrobce: DirectStream DAC

 

PS Audio PerfectWave DirectStream DAC video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

„Hudba. To je všechno co děláme.“ 

Americká značka PS Audio sídlí v tamní Mekce high-endového zvuku - coloradském Boulderu. Svou cestu započala firma začátkem 70. let výrobou kompaktního phono předzesilovače, ale za čtyři dekády snad nemohla učinit větší obrat a dnes je to jeden z nejsnaživějších producentů digitálních technologií. Co se ovšem nezměnilo, to je fakt, že stále jde o rodinnou a na poměry highů-endu nijak obří firmu s nějakými 30 zaměstnanci. 

Přestože záběr výrobního katalogu sahá od kabelů, aktivních regenerátorů napájecí sinusoidy a běžných filtrů (a řešení napájení celkově) až po klasické hi-fi komponenty - předzesilovače, D/A převodníky, diskové přehrávače / streamery, přenoskové předzesilovače až po integrované a koncové zesilovače.