Sony UBP-X800M2

Přineste si kino domů
 

S tímto 4K Ultra HD přehrávačem Blu-ray se budete cítit jako v kině. Rozlišení 4K UHD vám nabídne obraz pro velké plátno a technologie Dolby Atmos® a DTS:X vytvoří realistickou filmovou atmosféru.

Na objednávku
Značka: SONY
8 990 Kč
Kategorie: Přehrávače
Záruka: 2 roky

Zvýšení rozlišení na úroveň 4K v reálném čase

Vychutnejte si Blu-ray s nejlepší kvalitou obrazu 4K Ultra HD. Díky funkci zvýšení rozlišení na úroveň 4K uvidíte v nádherné kvalitě 4K i všechny detaily.

Ikona 4K HDR

Vyrobeno pro čistý zvuk

Díky zvuku s vysokým rozlišením a zvýšení rozlišení DSEE HX si vychutnáte naprosto čistý zvuk.

Vyztužené šasi s pevným rámem FB (Frame & Beam)

Všestranné připojení

Připojte se prostřednictvím dvojího konektoru HDMI pro oddělené výstupy audia a videa, portu USB, digitálního koaxiálního výstupu, Wi-Fi® a sítě LAN.

HDMI, USB, digitální koaxiální výstup, Wi-Fi®, LAN.

Přesně podle představ interpreta

Vychutnejte si díky zvuku s vysokým rozlišením jemné nuance zvuku studiové kvality v kvalitě vyšší, než jakou poskytují disky CD. Všechno od signálu k reproduktoru spojuje vášeň pro hudbu. Bude to, jako kdyby interpret stál před vámi.

Ikona zvuku s vysokým rozlišením

Přibližte se ještě více skutečnosti

4K Ultra HD Blu-ray™

Nechte se vtáhnout přímo do děje filmů a seriálů. 4K Ultra HD Blu-ray™ zobrazuje vše s většími detaily než dříve, takže máte pocit, že sledujete skutečnou realitu.

HDR10

Signál HDR10 nabízí až stokrát vyšší jas než standardní signál (SDR). Dokáže tak výrazně zvýšit maximální jas, ale přitom zachovat hlubokou a detailní černou, čímž poskytuje zcela nový zážitek ze sledování.

Ikona HDR

DOLBY VISION™

Přiveďte scény k životu pomocí výrazného osvětlení, temnější černé a zářivých barev. Dolby Vision™ obsahuje funkci HDR, která přímo u vás doma vytvoří poutavý a silný zážitek jako v kině. 

Ikona DOLBY VISION

Formát Hybrid-Log Gamma

Standardní dynamický rozsah a vysoký dynamický rozsah se slučují do jediného videosignálu, který lze přehrávat jako signál SDR na obrazovkách pro formát SDR a signál HDR na obrazovkách kompatibilních s formátem HLG HDR.

Formát Hybrid Log Gamma

Bohatší obraz na jakékoli obrazovce

Sledujte filmy v kvalitě 4K HDR i na televizorech, které nejsou technologií HDR vybaveny, a vychutnejte si dokonale prokreslené stíny a výrazné detaily. Naše funkce pro převod formátů HDR-SDR chytře převede ultra jasný rozsah rozlišení HDR na obraz SDR a zachová vynikající kvalitu obrazu i na běžných televizorech SDR.

Zvuk, který vás unese

Technologie Dolby Atmos® a DTS:X vám přinášejí realistický zvuk jako v kině

Se špičkovými zvukovými kodeky Dolby Atmos® a DTS:X, které jsou oblíbené v kinech po celém světě, uslyšíte úder blesku, jekot sirén i troubení klaksonů všude kolem sebe a s překvapivou čistotou. 

Logo Dolby Atmos®
Logo DTS:X

Dolby Atmos

Technologie Dolby Atmos zachází se zvuky jako se samostatnými objekty. Pouští je mimo klasické kanály a umožňuje jim pohyb všude kolem vás, což vytváří dojem hluboce pohlcujícího prostorového zvuku.

 

DTS:X

Technologie DTS:X dokáže vytvořit neomezený počet zvukových objektů, které se v reálném čase přizpůsobují vašim reproduktorům a dodávají působivý efekt každému filmovému soundtracku.

Oficiální stránky výrobce: Sony UBP-X800M2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

sony-logo

V roce 1946 Tokio Tsushin Kogyo K.K. (Tokyo Telecommunications Engineering Corporation, předchůdce společnosti Sony Group Corporation) začala jako malá společnost s kapitálem pouhých 190 000 jenů a přibližně 20 zaměstnanci. Zakladatel Masaru Ibuka uvedl, že účelem založení společnosti bylo „založení ideální továrny která zdůrazňuje ducha svobody a otevřeného myšlení, který prostřednictvím technologie přispěje k japonské kultuře. "
Symbolizuje ducha výzvy společnosti Sony „dělat to, co ještě nikdy nebylo“, společnost pokračovala ve vydávání bezpočtu „prvních japonských“ a „prvních na světě“ produktů.

Dnes SONY známe jako technologického giganta pohybující se v nejednom odvětví. Od televizí, přes herní průmysl, až po robotiku. Představuje Japonskou preciznost , technologickou vyspělost, která jde ruku v ruce s invovací a pokrokem. Dobré je zmínit i design, který u Sony zůstává roky prakticky neměnný.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení