Accuphase DC-950

Ultimativní MDSD digitální procesor čtvrté generace ze série Precison s integrovaným systémovým vstupem HS-LINK (Ver.2) pro nejpřesnější přenos digitálních dat.

Na objednávku
Značka: Accuphase
999 999 Kč
Kategorie: Převodníky
Záruka: 24 měsíců
S/N (odstup signál/šum): 122 dB
Podporované formáty:: PCM 384 kHz/32-bit, 11.2896 MHz (1-bit DSD)
Vstupy:: 1x systémový HS-LINK/ RJ45, 1x symetrický, 3x koaxiální,2x optický, 1x USB 2.0
Výstupy:: Digitální Optický, Koaxiální, Analogové RCA, XLR
Rozměry procesoru:: 477/156/393 mm
Hmotnost procesoru:: 24,2 kg

DC-950 je osazen celkem osmi digitálními vstupy (2x optický, 3 x koaxiální, USB B, XLR, HS-LINK) využívající digitálním zpracováním signálu pomocí ultra vysokorychlostního FPGA ve spojení s pokročilou technologií reprodukce MDSD (Multiple Double Speed ​​DSD) pro přímou D/A konverzi DSD signálu (až 11.2896MHz), díky tomu je eliminován šum obsažen ve vysokofrekvenčních DSD nahrávkách. Pro PCM signály je využíváná Accuphase technologie MDS ++ s osmi paralelními obvody (až 384kHz/32bit). Konstrukce procesoru je symetricky uspořádána kdy je digitální a analogová sekce oddělena a zvlášť napájena výkonným toroidním transformátorem s na míru vyrobenými filtračními kondenzátory o celkové kapacitě 80 000μF. Jako u každé série Precison je věnována velká pozornost maximálnímu pocitu z komfortnosti ovládání uživatelem, kdy jsou použity ty nejlepší materiály. Pro dokonalou souhru samozřejmě Accuphase doporučuje s firemním digitálním transportem DP-950.

 

 

Oficiální stránky výrobce: Accuphase DC-950

Accuphase DC/DP-950

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

                                                         

 

 

      

                                                 Slogan společnosti Accuphase: Obohaťte svůj život skrz audio technologie

Vznik této dnes již legendární značky vyrábějící audio komponenty nejvyšší kvality sahá do roku 1972, kdy část inženýrů ze společnosti Kenwood Electronics nebyla spokojena s komerčním zaměřením této firmy a zakládají vlastní firmu Kensonic Laboratory,Inc., působící pod značkou Accuphase. Při desátém výročí byla společnost definitivně přejmenována na Accuphase Laboratory, Inc. Název je odvozen od spojením dvou slov Accurate (přesný) a Phase (fáze) charakterující všechny výrobky této převážně ručně vyrábějících komponentů, které splňují nejpřísnější standardy nejvyšších kvality.