Pro-Ject Connect it Phono S 5P-mini XLR - 123 cm

Gramofonový kabel pro plné symetrické zapojení s konektory 5P na mini XLR s vodiči z čisté bezkyslíkaté mědi.

Na centrálním skladu (můžete mít následující den)
Značka: Pro-Ject
2 490 Kč
Kategorie: Příslušenství

 

Gramofonový kabel pro plné symetrické zapojení s konektory 5P na mini XLR s vodiči z čisté bezkyslíkaté mědi - délka 1,23 m


  

Pro-Ject vyrábí kvalitní, vysoce flexibilní kabely s nízkým kapacitním odporem a silným stíněním, určené výhradně pro gramofony. Tyto v Evropě ručně vyráběné inovativní kabely byly navrženy s nejkvalitnějšími komponenty pro vedení, dielektrikum a konektory tak, aby obstály v intenzivních poslechových testech. Specifické délky kabelů byly zvoleny pro jejich signifikantní výhody při přenosu audio signálu.

 

Kabel je optimalizovaný pro symetrické zapojení gramofonů (s 5P konektorem) Pro-Ject  X8, Xtension 9/10/12, RPM 5/9/10 nebo Signature 10/12 ve spojení s kompatibilním plně symetrickým gramofonovým předzesilovačem např. Pro-Ject Phono Box S3 nebo Phono Box DS3.

 

Gramofony jsou dnes ovlivněny rušením mnoha elektromagnetických polí. Příčinou jsou bezdrátové sítě a řada elektronických zařízení v moderní domácnosti. Propojení mezi gramofonem a zesilovačem přes RCA kabel je na rušení náchylné. Tento tzv. „elektrosmog“ může nepříznivě ovlivnit slabý phono signál a být příčinou šumu při přehrávání hudby.

 

Se skutečně symetrickým připojením získáte ze svých drahocených záznamů detaily, jaké dříve nebylo možné slyšet. Osvoboďte svůj Hi-Fi stereo systém od nežádoucího šumu a rušení. Přibližte se hudbě, kterou milujete, a posuňte svůj hudební zážitek na novou úroveň.

 

Výhody symetrického zapojení: • Signál bez rušení • Zvýšená dynamika • Nižší hladina šumu

 

Další informace k problematice symetrického zapojení gramofonu můžete najdete v brožuře TRUE BALANCED (v sekci ke stažení).

 

- 5 PIN na mini XLR

 

- Vodiče z čisté bezkyslíkaté (OFC – oxygen free copper) mědi

 

- Nízký kapacitní odpor

 

- Velmi kvalitní dielektrikum – izolace

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Jeden z největších výrobců gramofonů na světě má ve svém portfoliu přístroje od cenové dostupných až po ty pro náročné. Rakouská značka s výrobním závodem v moravské Litovli však dnes kromě populárních gramofonů nabízí i řadu Box Design, ve které naleznete nejen příslušenství ke gramofonům, ale i CD přehrávače, zesilovače, D/A převodníky a další komponenty. 

Zpět do obchodu