KEF stojan pro policovou repr. Speaker Stand KEF Titanium

Jihoanglická značka KEF už víc než 50 let vyrábí reproduktorové soustavy pro všechny milovníky reprodukované hudby. V jejím portfoliu najdete nejen dostupnou modelovou řadu Q, ale i highendovou dvojici Blade nebo zcela vrcholný a stále futuristický model Muon.

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: KEF
11 580 Kč
Kategorie: Příslušenství
900x900 kef performance speaker stand black 1024x1024
můžete vidět na showroomu

Kovové stojany pod regálové reprosoustavy KEF LS50/LS50 Wireless, ale i jiné modely značky. 

Elegantní a jednoduchý design s možnosti schovat kabely uvnitř stojanu. Kombinace oceli (desky) a hliníku (noha). Rozměry horní desky 154 x 190 mm, rozměry spodní desky/základny 226 x 308 mm, výška vč.hrotů 652 mm, hmotnost 4,65 kg/ks; baleno v páru, provedení: černá, bílá nebo šedá.

Cena za pár.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

Anglický výrobce KEF s více než padesátiletou tradicí má široký sortiment reprosoustav pro náročné i velice náročné posluchače a to jak v klasické podobě (soliterní provedení ozvučnice v různých úpravách), tak i ve vestavných (Ci - Custom installation) reproduktorech pro instalaci do zdi, stropu či připravených nábytkových stěn. V nabídce KEF "Ci" reproduktorů najdete rovněž ozvučení pod označením Ventura určené pro venkovní účely jako např. terasa, bazén, sauna, jachta apod.

 

Vlajková řada The Reference od KEF z jihoanglického Maidstone, ležícího napůl cesty mezi Londýnem a bílými útesy doverskými je již pěkných pár let jednou ze stálic high-endového světa, byť od doby kdy byla tato řada králem celého výrobního programu firmy přibyly fascinující modely jako Muon nebo Blade. Řada Reference je tak high-endem pro ty, kteří stále ještě ctí klasické tvary. Navíc je Reference, v porovnání s většinou dramaticky zdražující konkurence, v dnešním světě vlastně ještě docela dostupnou řadou.

Zpět do obchodu