Audio Art IC-3SE2 Sub

Prémiový subwooferový kabel ruční výroby v USA. 

Skladem na showroomu
Značka: Audio Art Cable
4 990 Kč
Kategorie: Pro subwoofery
Záruka: 24 měsíců
Typ kabelu: Subwooferový
Koncovka kabelu: RCA na RCA
Délka kabelu: 3m
5AudioArtCableIC3SE2GRCA
Výprodej můžete vidět na showroomu

IC-3SE2 obsahuje oceňovaný kabel IC-3 s vysoce čistými postříbřenými OFC vodiči. Pro design řady 2 je přidán přidán pozlacený měděný LINK RCA od Eichmann Technologies International. Tyto odborně navržené díly poskytují jistotu přizpůsobení vstupům a poskytují jasnou, transparentní a věrnější prezentaci. IC-3SE2. Použitá technologie Cardas Quad Eutectic vyvedená v odolném pouzdru Mesh Techflex, bude ve vašem systému produkovat špičkový zvuk pro nadcházející roky. Kabel je konstruovaný v San Diegu Kalifornii v USA.

EICHMANN TECHNOLOGIES

Nový konektor Copper LINK RCA byl založen na úctyhodném Bullet Plug od ETI-Research, ale tentokrát s dalšími výhodami. Signální kolík je nyní vyroben z čisté mědi pro ještě lepší vodivost a výkon při zachování původního designu dutého kolíku. Výhody konstrukce dutých čepů jsou pro kvalitu zvuku výhodnější než konstrukce plných kolíků, které se dnes na trhu běžně vyskytují, a telurová měď v jádru kolíku umožňuje pevnost a odolnost, která vydrží roky a roky. Hliníkový kryt nahrazuje polymer původní střely, takže nový design je mnohem odolnější vůči dnešním úrovním radiace EMI, které se vznášejí kolem každého obytného audio systému. Výsledkem je, že nový Copper LINK RCA má velmi dobré potlačení EMI/RF šumu, aby byl váš signál co nejčistší.

Oficiální stránky výrobce: hAudio Art IC-3SE2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Audio Art Cable nabízí jedny z nejlepších hi-fi kabelů na současném trhu. Společnost vznikla v kalifornském San Diegu poté, co se Rob Fritz věnoval víc než 30 let hudbě a hi-fi jako svému koníčku. Od roku 2005 tak směřuje své znalosti do výroby kabelů, které podle něj nabízí ideální poměr ceny a výkonu. Vědomě se tak vyhýbá současnému trendu masivního zdražování a tvrdí, že dokáže nabídout 90 % výkonu za 50 % ceny svých konkurentů.

Zpět do obchodu