Anthem MRX1120

Kanadská značka Anthem je dlouholetým specialistou na špičkovou amplifikaci, připojení, ovládání, optimalizaci a napájení ultimátních audio-video realizací. Třetí generace řady MRX se zaměřuje na multikanálovou reprodukci s vlastním systémem digitální korekce zvuku Anthem Room Correction.

Skladem
Značka: Anthem
111 990 Kč 69 990 Kč
Kategorie: Procesory
Záruka: 24 měsíců
g973MRX1120 F
Výprodej Vystaveno na showroomu
111 990 Kč

Série MRX představuje už třetí řadu oceňovaného high-endového řešení značky Anthem pro multikanálovou reprodukci. AV receiver MRX 1120 je 11kanálový předzesilovač i výkonový zesilovač s předvolbou pro čtyři nastavení reproduktorů a výstupy pro dva subwoofery. Má ovšem i zabudovaný streamer s funkcemi Play-Fi nebo Spotify Connect a DAC převodník 32-bit/768 kHz. Výstupní výkon 140 wattů na každý kanál.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Předzesilovače, zesilovače a audio/video receivery kanadské značky Anthem představují technologicky nejpokročilejší, ale cenově dostupné a snadno ovladatelné přístroje pro všechny systémy domácího, ale i poloprofesionálního audia a videa. Značka Anthem na trh přináší své výrobky s atraktivním a funkčním průmyslovým designem, logickými schématy zapojení a přehlednými a uživatelsky příjemnými menu už víc než 20 let.