Emotiva BasX MC-700

SEDMIKANÁLOVÝ ZVUKOVÝ PROCESOR, "MOZEK DOMÁCÍHO KINA“

Cílem sestavení vynikajícího audio systému je obohatit svůj život o vynikající zvuk. Je to všechno o hudbě a filmovém zážitku. Klíčem k vybudování skvělého domácího audio systému je použití dobře navržených komponent s vynikajícím technickým výkonem a skvělou kvalitou zvuku. Každý komponent Emotiva BasX je navržen tak, aby byla součástí vynikajícího domácího audio systému. Obsahují nejmodernější technologie a všechny funkce, které budete potřebovat, abyste získali nejlepší možný poslech.

Na objednávku
Značka: Emotiva
27 990 Kč
Kategorie: Procesory
Záruka: 24 měsíců

SPECIFIKACE

BasX MC-700 je vysoce výkonný 7-kanálový zvukový procesor, který podporuje 4K UHD HDR videa a všechny aktuální 5.1 a 7.1 kanály zvukových formátů. MC-700 obsahuje šest 4K HDMI video vstupů, z nich 3 podporují 4K UHD HDR video – HDMI 2.0 a HDCP 2.2, stejně tak několik analogových a digitálních audio vstupů pro ostatní audio zařízení. MC-700 lze ovládat pomocí jednoduchých tlačítek na předním panelu nebo infračerveným dálkovým ovladačem, který je součástí balení. Intuitivní systém menu usnadňuje konfiguraci a ovládání pomocí velkého jasně modrého displeje VFD na předním panelu nebo jasného a stručného zobrazení na obrazovce.

 

 

 

PARAMETRY

 

 

Video vstupy a výstupy:

6x HDMI video vstup (3x HDMI 2.0a / HDCP 2.2 / podpora HDR10).
2x HDMI video výstupy (1x HDMI 2.0a / HDCP 2.2 / podpora HDR10).

 

Audio vstupy:

2x stereo analogový vstup (nesymetrický)
1x S/PDIF koaxiální digitální audio vstup
1x Toslink (optický) digitální audio vstup
1x Bluetooth audio vstup (potřeba mít BTM-1 Emotiva bluetooth modul)

 

Audio výstupy:

1x 7-kanálový hlavní zvukový audio výstup (nesymetrický)
1x symetrický výstup na subwoofer

 

Další vstupy a výstupy:

1x vstup pro IR ovládání
1x výstup pro IR ovládání
1x vstup RS-232
1x programovatelný výstup trigger 
2x vstupy USB data (rezervované pro updaty firmwaru)

 

Napájení

115 nebo 230 V střídavého napětí @ 50 / 60 Hz (automaticky detekováno)

Rozměry

43,2 cm šířka x 33 cm délka x 6,67 cm výška (bez konektorů nožiček).
43,2 cm šířka x 33 cm délka  x 8,26 cm výška (s nožičkami).

Hmotnost

4.0 kg (rozbalené)
6.5 kg (v krabici)

 

OVLADAČ

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Image result for emotiva logo png   Americká značka Emotiva ve svojí poměrně krátké historii stihla získat pozornost těch, kteří chtějí "hodně muziky za málo peněz". Firma se nebojí ani domácího kina a v jejím katalogu najdete kompletní řešení pro dvou i multikanálové audio zážitky. Za návrhem produktů stojí několik lidí se zkušenostmi z vývoje pro opravdu zvučná a tradiční jména amerického high-endu. 
 
Ačkoliv se jeden čas zdálo, že systémy domácího kina po boomu před 20 lety zase poněkud ztratily na důležitosti, poslední léta se profiluje skupina lidí, kteří si chtějí dopřávat plnohodnotné vícekanálové kino zážitky nejen ve velkých kinosálech, ale i v pohodlí domova. Sehnat nicméně adekvátní výbavu, která nestojí stovky tisíc až několik milionů není úplně nejjednodušší - buď jsou totiž k dispozici vlastně poměrně levné A/V receivery nebo ultimativní řešení s oněmi astronomickými cenovkami. Do poměrně prázdné sféry mezi nimi se nyní trefuje na cenovou výhodnost orientovaná Emotiva z Franklinu ve státě Tennessee.