Lyngdorf MP-60 2.1 s AES3 DCI vstupem a výstupem vč. montážní sady do racku

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: Lyngdorf
489 990 Kč
Kategorie: Procesory
Záruka: 24 měsíců

Procesor prostorového zvuku Lyngdorf MP-60 2.1, určený náročným audiofilům, kteří vyžadují ultimátní výkon jako v prostorových formách zvuku, tak ve stereu. Nejmodernější HDMI zpracování, flexibilita při instalaci, vestavěný přehrávač médií...

SURROUND SOUND PROCESSOR


Procesor prostorového zvuku Lyngdorf MP-60 2.1 je určen náročným audiofilům, kteří vyžadují ultimátní výkon jak v prostorových formátech zvuku, tak ve stereu.


Spolu s modelem P300 sesterské značky Steinway Lyngdorf je MP-60 2.1 vyvíjen v centrále firmy v dánském městě Skive. Je vybaven pokročilými technologiemi, pro které je Lyngdorf Audio známé, včetně proslulého systému korekce akustiky místností RoomPerfect™ a nepřekonatelné kvality digitálního zpracování signálu.


NEJMODERNĚJŠÍ HDMI PROCESSING

Procesor MP-60 2.1 se intuitivně ovládá a nabízí také velmi snadnou instalaci. Umožňuje dékódování až 16 nativních audio kanálů, které mohou být inteligentně mapovány pomocí elegantního webového rozhraní. MP-60 2.1 má plnou podporu nejnovějších prostorových zvukových formátů vč. Dolby Atmos®, DTS:X® Pro and AURO-3D®.


S pěti HDMI vstupy a dvěma výstupy podporuje tento mistrovský kousek od Lyngdorf Audio také nový standard HDMI 2.1 včetně funkcí eARC, Dynamic Lip-Sync a QMS (Quick Media Switching) stejně jako nejnovější formáty dekódování a postprocesingu. MP-60 2.1 podporuje video režimy 40 Gbps fixed rate link (FRL) a 18 Gbps transition minimized differential signaling (TMDS). Dále podporuje MP60 2.1 Variable refresh rate (VRR), Quick Frame Transport (nebo Fast Vactive), auto low latency mode (ALLM) a také průchod high dynamic range (HDR) metadat pro HDMI dynamic HDR, HDR10+ a Dolby Vision™.


eARC umožňuje úplný návrat Dolby Atmos audio bitstreamu do TV procesoru s podporou této funkce, čím zajišťuje plnou kvalitu zvuku ze zabudovaných reproduktorů v TV.


FLEXIBILITA PŘI INSTALACI

Instalační menu procesoru umžňuje dosáhnout optimální nastavení pro požadovanou konfiguraci reproduktorů díky vizuálnímu znázornění reproduktorů/kanálů.


MP-60 2.1 nabízí tři unikátní upgrade moduly pro integraci s DCI kompatibilními servery a procesory. Jeden z nich je AES67 vstupně/výstupní modul pro integraci se servery digitálního kina. K modulu lze přidat také AES3 (DB25) vstup a/nebo výstup pro integraci se servery digitálního kina a dalšími produkty třetích stran.


Pro integraci procesoru MP- 60 2.1 do řídících systémů je k dispozici několik možností, IR senzorů a triggerů. MP-60 2.1 lze standardně ovládat pomocí RF ovládání nebo přes IP. PŘEHRÁVAČ MÉDIÍ MP-60 2.1 má vestavěný přehrávač médií, který lze připojit na Airplay, Spotify a Roon a také internetová rádia. Pomocí kabelového připojení nebo přes USB konektor můžete přistupovat také ke své lokální hudební knihovně a užít si hudbu ve stereu nebo prostorových formátech.


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu