McIntosh MX100

  • 5 portů HDMI: 4K/60Hz; HDCP 2.2; 18 Gbps; Rec. 2020; 4:4:4 Barva
  • Dolby Vision; HDR10; HLG
  • 11.2 Zvukové kanály; eARC/ARC
  • Dolby Atmos; DTS:X
  • Audyssey MultEQ XT32
  • Možnost montáže do 2U racku
  • Získal certifikaci Connects with Control4
  • Ideální pro vlastní instalaci aplikací
Na objednávku
Značka: McIntosh
179 990 Kč
Kategorie: Procesory
Záruka: 2 roky

Zjednodušené představení domácího kina McIntosh

A/V procesor MX100 je navržen pro dnešní domácí kina, která potřebují pouze digitální vstupy a nevyžadují žádné starší analogové vstupy, které se používaly v minulých letech, desetiletích a staletích. Nabízí bezkonkurenční výkon domácího kina McIntosh v aerodynamickém designu, který vám poskytne přesně to, co potřebujete, abyste si užili všechny své oblíbené programy v HD a 4K, Blu-ray a 4K Ultra HD disky a DVD.
McIntosh MX100 A/V Processor MX100 byl navržen tak, aby byl slyšet, ale ne nutně vidět. Je velmi vhodný pro instalaci do skrytého nebo nepřístupného stojanu A/V zařízení. Má fyzické rozměry 2U vhodné pro racky a držáky pro montáž do racku pro usnadnění instalace (u instalací bez racku jsou montážní držáky odnímatelné). Neomezuje se pouze na instalaci do racku, ale také vypadá a funguje dobře, když je umístěn na otevřeném prostranství, aby jej všichni viděli a užívali si.
Má 4 HDMI vstupy a 1 HDMI výstup, přičemž všechny jsou kompatibilní s HDCP 2.2. Každý port HDMI má také šířku pásma 18 Gb/s pro podporu formátů s vysokým dynamickým rozsahem (HDR) Dolby Vision™, HDR10 a HLG; 4K Ultra HD při 50/60 Hz; barevné rozestupy 4:4:4; Rec. 2020; a průchod 3D videa. Funkce Enhanced Audio Return Channel (eARC) je součástí výstupu HDMI. eARC nabízí vylepšenou šířku pásma, takže MX100 může přijímat zvuk ve vyšším rozlišení z vašeho televizoru a produkovat tak nejlepší možnou kvalitu zvuku. Součástí jsou také dva koaxiální a 2 optické digitální audio vstupy.
McIntosh MX100 A/V Processor
For outputting audio, the MX100 has 11.2 discrete audio channels, also known as a 7.2.4 home theater configuration. Seven premium 32-bit Digital-to-Analog Converters (DACs) provide audiophile grade processing for the best audio playback. The MX100 can be connected to your home theater amplifiers via its 13 balanced (also referred to as XLR) outputs. By utilizing balanced connectors, you can be assured of the cleanest sound being sent through your balanced audio cables to your amplifier(s) and ultimately to your home theater speakers and subwoofer(s). Bass and treble tone controls are included to help fine tune the audio to your personal preferences.

McIntosh home theater system with MX100 A/V Processor, MI347 Amplifier, MPV901 Audio Video Player, LCR80 Center Channel Speaker, XR100 Floor Standing Speakers

A/V procesor MX100, 7kanálový zesilovač MI347, audio video přehrávač MVP901, podlahové reproduktory XR100 a středový reproduktor LCR80 v domácím kině. Všechny jednotky se prodávají samostatně.

MX100 je kompatibilní s předním prostorovým zvukem domácího kina a objektovými 3D audio formáty Dolby® Atmos a DTS:X™. Je také plně kompatibilní se zdroji videa 4K Ultra HD pro nejlepší možnou kvalitu obrazu. Aby bylo možné dále poskytovat nejčistší a nejotřesnější zvuk, lze MX100 doladit na jedinečné akustické vlastnosti vašeho domácího kina pomocí vestavěného kalibračního softwaru Audyssey MultEQ® XT32, který má více než deset tisíc jednotlivých ovládacích bodů umožňující jemnější podrobnosti o problémech místnosti, které mají být zachyceny a opraveny.

Nastavení se snadno provádí přes rozhraní počítače. Abyste ušetřili čas, může váš instalační technik předkonfigurovat vaši jednotku před tím, než ji přinese k vám domů, a poté jednoduše načíst konfigurační soubor při instalaci. Podobně můžete vy nebo váš integrátor zálohovat svůj konfigurační soubor na počítač nebo USB klíč pro bezpečné uchování; pak byste mohli dokonce experimentovat s různými konfiguracemi a poslouchat pro lepší výkon s vědomím, že můžete přeinstalovat původní nastavení. MX100 lze plně ovládat pomocí dálkového ovládání nebo jej váš integrátor snadno začlení do vašeho domácího automatizačního systému prostřednictvím řídicího protokolu RS232.


MX100 navíc získal certifikaci Connects with Control4 od společnosti Control4®, předního světového poskytovatele řešení pro automatizaci inteligentních domácností, s implementací jejich protokolu SDDP (Simple Device Discovery Protocol), který umožňuje snadnou integraci do automatizačních systémů Control4 pro další vylepšení. uživatelskou zkušenost.

The MX100 can be used with any combination of McIntosh home theater amplifiers, such as the MI347 7-Channel Amplifier – which is rack mountable just like the MX100, the MC255 5-Channel Amplifier, or the MC257 7-Channel Amplifier among others. If you're using additional surround sound or ceiling speakers, add the MI254 4-Channel Amplifier or MI128 8-Channel Amplifier (both also rack mountable) to completely power your home theater with McIntosh power.

McIntosh MX100 A/V Processor, MI347 Amplifier, MI254 Amplifier

A/V procesor MX100 (nahoře), 7kanálový zesilovač MI347 a 4kanálový zesilovač MI254 (dole) nainstalované v A/V stojanu. Všechny jednotky se prodávají samostatně.

I když má MX100 aerodynamický design, stále obsahuje mnoho designových prvků McIntosh, včetně předního panelu z černého skla, osvětleného loga McIntosh, otočných ovládacích knoflíků a známého tvarového faktoru zvýrazněného stříbrným lemováním. Chcete-li se dozvědět více, kontaktujte svého místního prodejce.
Oficiální stránky výrobce: McIntosh MX100

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americká společnost McIntosh, založená v roce 1949, je známá tím, že nabízí vynikající domácí audio systémy, které poskytují maximální zážitek z hudby a filmu. McIntosh, který nabízí produkty pro dvoukanálové stereo zvukové systémy a vícekanálová domácí kina s prostorovým zvukem, nadále definuje dokonalý zážitek z domácího audia a zábavy pro náročné posluchače po celém světě. Pro značku ikonický modrý wattmetr je celosvětově uznáván jako symbol kvalitního domácího zvuku. S domácím stereo systémem McIntosh nebo domácím kinem mají posluchači možnost vytvořit si svůj vlastní luxusní zvukový zážitek – a skutečně žít svou hudbou.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení