75" Samsung The Terrace QE75LST7 (2021)

QLED 4K
Venkovní televizor
Odolná proti vodě, prachu a žáru (IP55)
Antireflexní obrazovka & Široké pozorovací úhly

Na objednávku
Značka: Samsung
169 990 Kč
Kategorie: QLED

 

Samsung QLED, nyní na venkovní použití

1
*Skutečný produkt se může lišit od zobrazeného obrázku. Prohlédněte si naši galerii produktů. *Obrázky a videa jsou simulovány a slouží pouze pro ilustraci. *The Terrace je navržen pro umístění a použití ve venkovním stinném prostředí. Televizor může být částečně vystaven okolnímu/nepřímému slunečnímu záření, ale přímému slunečnímu světlu je třeba se vyhnout.

Jasná a brilantní – QLED 4K venkovní TV

Ultra jasná kvalita obrazu

Pokud jde o kvalitu obrazu vnitřní televize, od společnosti Samsung očekávejte jen to nejlepší. Díky QLED 4K a schopnosti zvýšit jas až na úroveň 2 000 nitů, můžete nyní zažít vynikající kvalitu obrazu, která garantuje jasný obraz i ve venkovním prostředí.

*Typický jas na základě interních testovacích standardů a může se změnit v závislosti na prostředí sledování nebo konkrétních podmínkách.
 
2

Více způsobů, jak si užít televizi

Integrovaná Smart TV

The Terrace představuje jednodušší a chytřejší způsob, jak si užít vše, co rádi sledujete. Ovládejte svůj televizor pouze hlasem a ponořte se do světa obsahu pouhým kliknutím. The Terrace je plný možností, jak vám poskytnout jednodušší a zábavnější zážitek ze sledování.

*Smart služby a GUI (grafické uživatelské rozhraní) se mohou lišit podle modelu, oblasti, jazyka, mobilních zařízení nebo televizního produktu. *K nastavení televizoru je vyžadován účet Samsung. *Skutečné uživatelské prostředí se může lišit. *Některé funkce a funkce poskytované připojenými zařízeními nemusí být podporovány nebo omezeny na použití. *Podpora funkcí zapnutého televizoru se může u jednotlivých modelů lišit.
 
3

Televize stvořená pro život venku

Odolnost vůči povětrnostním podmínkám (IP55)

The Terrace je vaše celoroční řešení pro venkovní zábavu. Nezáleží na ročním období, jeho odolnost proti povětrnostním vlivům IP55 poskytuje plný výkon a ochranu před venkovními živly, včetně vlhkosti, prachu a tepla. Díky The Terrace není počasí důvodem k obavám.

*Ochrana proti vodě a prachu na základě standardu IP55 (International Protection Rating) a bezproblémového provozu při teplotách mezi -31 až 50 °C. *IP55 (International Protection Rating): Stupně ochrany poskytované kryty (IEC 60529).
 
 
4

Vychutnejte si obraz bez kompromisů

QLED 4K MR240

The Terrace garantuje 100% objem barev – přesné zobrazení barev při jakékoliv úrovni jasu a to i ve venkovním prostředí. Působivá vysoká rychlost pohybu odstraní rozostření mezi rychle se měnícími scénami, a zajistí tak mimořádně plynulý zážitek ze sledování při hraní her nebo při sledování sportu, filmů atd.

5
*100% objem barev měřený v režimu Movie Mode a barevném prostoru DCI-P3, certifikováno VDE. *Index pohybové rychlosti zohledňuje všechny tři faktory, které přispívají k technologii pohybu: obnovovací frekvence panelu, rychlost obrazového procesoru a technologie podsvícení.
601

Více detailů, méně oslnění

Antireflex

The Terrace je vybaven speciální antireflexní vrstvou, která spolehlivě zabrání nežádoucím odrazům světla. Tím zvyšuje kontrast obrazu a všech detailů. Slunečné dny jsou nyní dokonalými dny, kdy si můžete svůj oblíbený obsah užít venku.

*Předvedení. *The Terrace je navržen pro umístění a použití ve venkovním stinném prostředí. Televizor může být částečně vystaven okolnímu/nepřímému slunečnímu záření, ale přímému slunečnímu světlu je třeba se vyhnout.

Objevte detaily v odvážných kontrastech

Přímé zadní podsvícení

Přesně řízené podsvícení se inteligentně přizpůsobí, aby poskytovalo bohatší černou barvu. Připravte se na ostré detaily s bezkonkurenčním kontrastem.

*Direct Full Array Numerical Index je založen na technologiích podsvícení, antireflexu a vylepšení kontrastu.

7_1
701 702

Upgradujte vše, co se vám líbí, na 4K

4K AI Upscaling

Upscaling 4K AI využívá výkonný kvantový procesor Samsung, který automaticky analyzuje vstupní zdroj, aby snížil šum obrazu, obnovil ztracené detaily a definoval hrany kolem objektů a textu. Nyní můžete získat obraz a zvuk v rozlišení 4K bez ohledu na zdroj.

 
*Sledování se může lišit podle typu obsahu a formátu.

Okolí se mění, obraz zůstává dokonalý

Adaptivní obraz

Aktivně se přizpůsobí prostředí automatickým nastavením jasu. Zažijte dokonalý obraz bez ohledu na denní dobu nebo obsah, který sledujete.

Nejlepší obraz Samsung HDR, od zářivých barev až po nejtmavší detaily

Quantum HDR 2 000

Schopnost zvýšení jasu až na 2 000 nitů nastavuje nový standard pro zobrazení detailů. Užijte si bohaté, přesné barvy a hlubší kontrast s ostrými detaily. Dynamické mapování tónů HDR10+ upravuje barvy a kontrast scénu po scéně a umožňuje vám ocenit i ty nejmenší nuance.

8
*Rozsah technologie Quantum HDR hovoří o jasu podle interních testovacích standardů a může se měnit v závislosti na prostředí sledování nebo konkrétních podmínkách.

Odemkněte telefonem ještě více možností

*Podporuje smartphone se systémem Android a iOS.
9

Klepněte a zrcadlete

Tap View

Zrcadlení filmů nebo hudby ze smartphonu do televize je stejně snadné jako klepnutí. Když klepnete na televizor pomocí smartphonu, televizor rozpozná klepnutí a automaticky začne zrcadlit. Přepnout na televizi je tedy rychlé a snadné a můžete si i nadále užívat svůj oblíbený obsah.

*Pouze kompatibilní zařízení. *Při použití NFC v televizi se automaticky aktivuje Bluetooth na vašem mobilním telefonu. *Tato služba funguje pouze tehdy, když je zapnutá televize a mobilní telefon. *Tap View bude k dispozici od 2. kvartálu 2020. *Nezapomeňte klepnout mimo obrazovku a rohy rámečku. Může dojít k poškrábání nebo rozbití obrazovky televizoru nebo mobilního zařízení. *Doporučujeme používat mobilní zařízení s nasazeným krytem a lehce na něj poklepat na libovolném vnějším okraji televizoru.

Zobrazit více obsahu najednou

Multi View

Multi View rozděluje vaši televizní obrazovku na dvě části, přičemž obsah, který sledujete, je umístěn na jedné straně a zrcadlí obrazovku vašeho mobilního telefonu na straně druhé. To znamená, že se už nemusíte dívat mimo televizní obrazovku, abyste viděli na svůj telefon.

*Dostupná technologie, funkce, GUI (grafické uživatelské rozhraní) a inteligentní funkce se mohou lišit podle oblasti, poskytovatele služeb, síťového prostředí, mobilních zařízení nebo produktu a mohou se bez předchozího upozornění změnit. *Skutečná uživatelská zkušenost se může lišit. *Pouze kompatibilní zařízení.

10

Zrcadlení obrazovky podle vašich potřeb

Mobilní zrcadlení

11 12
AirPlay 2 SmartThings

Díky integrovanému AirPlay 2 můžete bez námahy přehrávat filmy, pořady, hudbu a fotografie na The Terrace přímo z iPhonu, iPadu nebo Macu.

Spusťte film na svém smartphonu během vašich cest a po návratu domů snadno přepněte na televizor Samsung. Ať už se jedná o Android nebo iOS, aplikace SmartThing usnadňuje připojení a zábavu
*Funkce AirPlay 2 je k dispozici na všech chytrých televizorech Samsung 2020 a novějších. *Apple a AirPlay 2 jsou ochranné známky společnosti Apple Inc. registrované v USA a dalších zemích. *AirPlay 2 vyžaduje iOS 12.3 nebo novější nebo macOS 10.14.5 nebo novější. *Dostupné technologie, funkce, GUI (grafické uživatelské rozhraní) a vlastnosti se mohou lišit podle oblasti, poskytovatele služeb, síťového prostředí nebo produktu a mohou se bez předchozího upozornění změnit.
13 14
TV Wi-Fi připojení Připojení Bluetooth® TV

Užijte si bezproblémový venkovní televizní zážitek s bezdrátovým připojením k vašim oblíbeným poskytovatelům obsahu, stejně jako k mobilním telefonům, soundbarům nebo jiným kompatibilním zařízením.

Spárujte smartphone nebo externí reproduktor s The Terrace a získejte delší venkovní televizní a hudební zážitky.

OneRemote s odolností do každého počasí

Dálkové ovládání s certifikací IP56

Připojte svá externí zařízení k The Terrace a nechte OneRemote převzít kontrolu nad vaším zážitkem z venkovní televize. Váš OneRemote je však více než jen všestranné a velmi pohodlné dálkové ovládání. Může se také pyšnit certifikací IP56 pro celoroční ochranu před povětrnostními vlivy - déšť, vlhkost, prach a teplo.

15
16

Výkonný, integrovaný a snadno použitelný

Ovládání One Remote / aplikace SmartThings / Smart Hub

Díky The Terrace bude váš digitální život hračkou. Dálkové ovládání One Control a aplikace SmartThings vám umožní snadný přístup a ovládání připojených zařízení. Smart Hub můžete také použít ke snadnému vyhledávání obsahu, procházení webu a objevování úžasných aplikací.

*Pouze kompatibilní zařízení. *Každé zařízení musí být připojeno k Wi-Fi nebo jiné bezdrátové síti. *Musí být stáhnutá a nainstalovaná aplikaci SmartThings. *Aktuální produkty včetně dálkového ovládání se mohou lišit od zobrazeného obrázku. Prohlédněte si naši galerii produktů. *Pro interoperabilitu prostřednictvím SmartThings by všechna zařízení měla být registrována pod jedním účtem Samsung. *Dostupná technologie, funkce, GUI (grafické uživatelské rozhraní) a smart funkce se mohou lišit podle oblasti, poskytovatele služeb, síťového prostředí, mobilního zařízení nebo televizního produktu a mohou být bez předchozího upozornění změněny.

Užijte si The Terrace ještě více s aplikací Samsung
AS GS SGS
111 113 114
117 116

 

 

Typ produktu

QLED

Řada

Lifestyle

Displej

Úhlopříčka obrazovky 75"

Rozlišení 3 840 × 2 160

Antireflexní obrazovka Ano

Video

Obrazový procesor Quantum Processor 4K

Motion Rate MR240

PQI (index kvality obrazu) 4400

HDR (vysoký dynamický rozsah) Ano

HDR 10+ Ano

Podpora HLG (Hybrid Log Gamma) Ano

Kontrast Direct Full Array 16x

Barvy Technologie Quantum Dot a 100% objem barev

Dual LED Není k dispozici

Miliarda barev Není k dispozici

Pozorovací úhel Široký pozorovací úhel

Micro Dimming Ultimate UHD Dimming Pro

Zvýrazňovač kontrastu Ano

Auto Motion Plus Ano

Filmový režim Ano

Zvuk

Dolby Digital Plus Ano

Dolby 5.1 Decoder Není k dispozici

Q-Symphony Není k dispozici

Vylepšení dialogové stopy Ano

Zvukový popis Není k dispozici

Zvukový výkon (RMS) 20 W

Konfigurace reproduktorů 2CH

Basový reproduktor Není k dispozici

Multiroom Link Ano

Smart Service

Samsung SMART TV Ano

Operační systém Tizen™

Bixby

Americká angličtina, britská angličtina, korejština,

francouzština, němčina, italština, španělština, indická angličtina

(dostupnost funkcí se může lišit v závislosti na jazyku)

 

Hlasová interakce Ano

Vzdálené hlasové ovládání TV Není k dispozici

Webový prohlížeč Ano

SmartThings aplikace Ano

SmartThings Ano

Galerie Ano

Propojení

Zrcadlení obsahu – TV –> mobilní zařízení Ano

Zrcadlení obsahu / DLNA – mobilní zařízení –> TV Ano

Podpora NFC Není k dispozici

Tap View Ano

Digital Butler Ano

Multi-View Ano

Sound Wall Ano

Osobní obrazovka N/A

Vzdálený přístup Základní

Podpora kamery Není k dispozici

Přehrávač 360° videa Ano

Příme připojení Wi-Fi Yes

Přehrávání TV audia v telefonu Ano

Zrcadlení hudby Ano

Tuner/vysílání

Digitální vysílání DVB-T2CS2

Analogový tuner Ano

CI (Common Interface) CI+(1.4)

Vysílání dat HbbTV 2.0.1(CZ,SK)

Konektivita

HDMI 3

USB 1

Komponentní vstup (Y/Pb/Pr) Není k dispozici

Kompozitní vstup (AV) Není k dispozici

Ethernet (LAN) Ano

Digitální Audio výstup (optický) 1

Vstup RF (pozemní/kabelový vstup) 1/1 (společné použití pro pozemní vysílání)/2

Externí připojení (RS-232C) Není k dispozici

Slot CI 1

HDMI ARC Ano

eARC Ano

Rychlé přepínání HDMI Ano

Vestavěný modul pro připojení k bezdrátové síti LAN Ano (WiFi5)

Bluetooth Ano (BT4.2)

Anynet+ (HDMI-CEC) Ano

Design

Design Solid Metal Design

Typ rámečku SNB

Tenké provedení Normální

Barva přední strany Titan black

Typ podstavce Žádný

Barva podstavce -

Další funkce

Adaptivní obraz Ano

Aktivní zesílení hlasu Není k dispozici

Adaptivní zvuk Ano

AI Streaming Není k dispozici

AI Upscale Ano

Režim Ambient Ambient Mode+

Detekce jasu/barvy Ano

Okamžité zapnutí Ano

Usnadnění – Ovladač Learn / Obrazovka menu Learn britská angličtina, francouzština, španělština

Usnadnění – Ostatní

SeeColors / vysoký kontrast / vícenásobný výstup zvuku /

stupně šedi / přiblížení / prodleva stisku tlačítka / Inverze barev /

Přiblížení znakové řeči / Automatická detekce oblasti přiblížení znakové řeči

Ultra Clean View Není k dispozici

Digital Clean View Ano

Automatické vyhledávání kanálů Ano

Automatické vypnutí Ano

Titulky Ano

Connect Share™ (pevný disk) Ano

ConnectShare™ (USB 2.0) Ano

EPG Ano

Rozšířená funkce nahrávání programů Není k dispozici

Herní režim Ano (Auto Game Mode (ALLM), Game Motion Plus, Dynamic Black EQ, Surround Sound, 4K@120Hz (HDMI Port 1))

Freesync Není k dispozici

G-SYNC Není k dispozici

Filmmaker Mode (FMM) Ano

IP Control Ano

Jazyk OSD 27 evropských jazyků a ruština (pouze v EE, LV, LT)

Vestavěné rozhraní BT HID Ano

Podpora rozhraní USB HID Ano

Teletext (TTX) Ano

Časový posun Není k dispozici

V-Chip Není k dispozici

Podpora IPv6 Ano

Ekologické funkce

Ekologický snímač Ano

Třída energetické účinnosti F

Napájení

Zdroj napájení AC220-240V 50/60Hz

Příkon (max.) 600 W

Příkon (pohotovostní režim) 0,50 W

Příkon (režim úspory energie) Není k dispozici

Spotřeba (typická) 171 W

Rozměry

Rozměry balení (Š x V x H) 1859 × 1141 × 215 mm

Rozměry televizoru s podstavcem (Š x V x H) Není k dispozici

Rozměry televizoru bez podstavce (Š x V x H) 1692,0 × 981,6 × 59,8 mm

Podstavec (základní) (Š x H) Není k dispozici

Podstavec (minimální) (Š x H) Není k dispozici

Váha

Hmotnost balení 63,4 kg

Hmotnost televizoru s podstavcem Není k dispozici

Hmotnost televizoru bez podstavce 50,3 kg

Příslušenství

Model dálkového ovládání TM2095A

Baterie (pro dálkový ovladač) Ano

Samsung Smart Control ovladač (součást balení) Ano

Podpora No Gap Wall-mount Není k dispozici

Optional Stand Support (Y20 Studio) Není k dispozici

Prodlužovací kabel One Connect Není k dispozici

Podpora nástěnného držáku VESA (držák není součástí balení) Ano

Možnost výměny rámečku (The Frame) Není k dispozici

Uživatelská příručka Ano

Elektronická příručka Ano

Anténní kabel Není k dispozici

Napájecí kabel Ano

HDMI kabel Není k dispozici

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: