Gato Audio FM-8

Nejmenší a nejuniverzálnější reproduktor v řadě Gato Audio FM vhodny do menších prostor, který nabízí bezkonkurenční technologii, výkon a styl. Reproduktor poskytuje nadstandardní kvalitu v dané cenové kategorii.

Provedení: černá 

Skladem
Značka: Gato Audio
45 290 Kč –58 % 18 990 Kč
Kategorie: Regálové
Záruka: 24 měsíců
Typ reproduktorů: Regálové
Počet pásem: 2-pásmové
Frekvenční rozsah: 45 Hz – 35kHz
Citlivost: 85dB
Impedance: 4 Ω
Hmotnost reproduktoru: 9 kg
Rozměr reproduktoru: 180 x 300 x 265 mm
Gato Audio FM-8
Akce Vystaveno na showroomu
45 290 Kč –58 %

Kompaktní výkon

FM-8 nastavuje nové standardy ve světě malých reproduktorů a díky pouhých 8 litrům vnitřního objemu a celkové výšce pouhých 300 mm se perfektně hodí na poličku s knihami nebo na televizní stolek. FM-8 však chytře poskytuje plný a bohatý zvuk většího reproduktoru s přesností a souvislou zvukovou kulisou, kterou jsou malé obousměrné reproduktory tak proslulé. Cílem tohoto malého mistrovského díla je poskytnout nejlepší možnou kvalitu zvuku v nejmenším možném balení s ohledem na velkou všestrannost.

Zakázkové měniče

V každém jednotlivém modelu reproduktorů vyvíjíme a upravujeme každý měnič pro svůj vlastní specifický účel a kombinujeme bohaté zkušenosti týmu spolu s některými předními inženýry v Dánsku. Konstruktéři Gato navíc velice dynamicky reagují na aktuální vývoj v posledním desetiletí v používání špičkových materiálů, pro optimalizovaných magnetických systémů, gumových rámečků s nízkou pamětí a kuželů plněných minerály jsou některé z technologií, které plně využíváme k dosažení cíle dokonalého zvukového výkonu.

FusedMASS Cabinet Technology

Vícevrstvá konstrukce skříně Gato Audio FusedMASS zajišťuje extrémně vysoké vnitřní tlumení, minimum rezonancí a poskytuje extra pevnost a stabilitu materiálu. Laminováním různých materiálů v různých tloušťkách a přidáním speciálního lepidla jsme inteligentně odstranili problém rezonance, ke kterému se jinak běžně přistupovalo pouhým přidáváním dalšího a dalšího materiálu.

 

Oficiální stánky výrobce: Gato Audio FM-8

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Firma Gato Audio není na trhu úplně dlouho, ale za těch pár let své existence se tito Dánové z Kodaně stihli etablovat jako výrobci velmi designově orientovaných přístrojů a reprosoustav, které ovšem v sobě neskrývají žádná druhořadá řešení. Naopak, některé použité technologie jsou rozhodně zajímavé a netradiční, zejména ty použité v elektronice. Ale i reproduktorové soustavy značky Gato Audio jsou konstruovány z těch nejlepších materiálů, buď z produkce samotné značky nebo dánské provenience.