GoldenEar Bookshelf Reference X

Nová "referenční" regálová a stojanová reprosoustava americké značky GoldenEar Technology.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Na dotaz
44 790 Kč
Kategorie: Regálové
Položka byla vyprodána…

Stojanové/regálové dvoupásmové reprosoustavy. Páskový tweeter High-Velocity Folded Ribbon s vysoce účinným neodymovým magnetem, středobasový měnič o průměru 150 mm a dva pasivní zářiče s membránou 165 mm na bočnicích bassreflexové ozvučnice s povrchovou úpravou v černém klavírním laku.   

Kmitočtový rozsah 40 Hz – 35 kHz, jmenovitá impedance 8 ohmů, charakteristická citlivost 90 dB. Rozměry 205 x 311 x 308 mm, hmotnost 5,44 kg/kus.

Novinka roku 2020, na objednávku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Zakladatelé americké společnosti GoldenEar Technology a jejich technický tým mají doslova stovky let zkušeností a vytvořili nebo pomohli vytvořit některé z těch nejlépe znějících a nejprodávanějších reproduktorových soustav na světě. 

Sandy Gross je jeden ze zakladatelů značek Polk Audio a Definitive Technology. Tedy zejména ve Státech nesmírně populárních brandů, oscilujících kolem dostupných, ale zajímavých produktů. 

Reproduktorové soustavy GoldenEar jsou známé svou zvukovou kvalitou a výkonem. Jejich zvuk je konzistentní napříč celým portfoliem bez ohledu na cenu. Méně peněz v tomto případě neznamená nižší kvalitu. Ve společnosti GoldenEar Technology vynakládají stejný druh péče, odborných znalostí a zkušeností do každé reproduktorové soustavy, kterou vytvoří. 

Zpět do obchodu