OceanWay Eureka High Gloss Piano Black

Referenční dvou pásmový regálový reproduktor do větších místností OceanWay Eureka jež nejen technologie ale je osazena identickými měniči jako vlajková loď OceanWay Sausalito

Poslední vystavený kus

Skladem na showroomu
Značka: OceanWay Audio
169 990 Kč
Kategorie: Regálové
Záruka: 24 měsíců
Typ reproduktorů: Regálové
Počet pásem: 2
Frekvenční rozsah: 35Hz-24 kHz +/- 3db
Doporučený výkon zesilovače (min.): 50 watts/channel
Citlivost: 87,5 dB
Rozměr reproduktorů: 45 x 45 x 29,5 cm
Hmotnost reproduktorů: 20,5 Kg
OceanWay Eureka High Gloss Piano Black
Výprodej Poslední vystavený kus

Eureka se zařazuje do rodiny Ocean Way® Audio jako krásný  vysoce kvalitní reproduktor. Inženýři dosáhli nových způsobů reprodukce větších detailů a zdokonalení v menším fyzickém provedení. Inovovali vynikající způsoby reprodukce hudby s realismem a vitalitou. 

Účinky pečlivého inženýrství jsou působivé a vedly k vynikající dynamice, přesnosti podání a jasně definovaným zvukovým obrazům, kterým žádný konvenční reproduktor této velikosti nemůže konkurovat.

Při zachování výrazné rozpoznatelné podoby oceněného Sausalito je velikost Eureky fyzicky menší, přičemž je zachována podstatná basová odezva. Stěny skříně jsou vyztuženy, aby vytvořily velmi inertní skříň. Stejné ovladače jsou k dispozici v našich dalších špičkových reproduktorech se všemi částmi vybranými prostřednictvím přísných poslechových zkoušek.

Eureka ukazuje skutečnou hodnotu, která umožňuje audiofilům rozlišit se podle kvality a výkonu, nikoli podle ceny. Stejně jako všechny reproduktory Ocean Way Audio má i Eureka náš podpisový obraz, jasnou definici, zvukovou jemnost a šokující dynamiku, které lze slyšet od tichého šepotu až po rozbíjející se crescenda.

 

Recenze magazínu Hi-Fi Voice

Oficiální stránky výrobce: OceanWay Eureka

OceanWay Eureka High video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Projektantem systémů Ocean Way je Allen Sides – nahrávací inženýr a producent, jehož podpis najdete pod zhruba pětistovkou hudebních alb (s více než miliardou kusů v souhrnných prodejích) od Sinatry, přes Michaela Jacksona, Erica Claptona, U2, Madonnu až po Green Day, ale jehož monitory používají pro míchání efektů a zvukových linek svých filmů třeba Skywalker Ranch (George Lucas) nebo Walt Disney Hollywood Records. Ve svých soukromých studiích je používají i Dave Grohl (Nirvana, Foo Fighters) nebo Gwen Stefani. 

Allen Sides se snaží přenést, pomocí svých reproduktorů, k posluchači domů stejný zvuk jako v nahrávacím studiu. 

 

Zpět do obchodu