Paradigm Monitor SE Atom

Stylové a cenově dostupné regálové reproduktory

Stylová a cenově dostupná řada Paradigm Monitor SE je dokonalým úvodem do světa vysoce výkonného zvuku. Je nabitý nejmodernějšími technologiemi, které se běžně nachází u reproduktorů v mnohem vyšších cenových relacích. Reproduktory Paradigm Monitor SE těží z dlouholetého výzkumu společnosti Paradigm ve spolupráci s Kanadskou národní radou pro výzkum, který vyústil v mnoho inovativních materiálů a patentovaných zvukových technologií, které se v reproduktorech Paradigm vyskytují.

Na dotaz Skladem na showroomu Zvolte variantu
Značka: Paradigm
10 390 Kč 5 195 Kč / 1 ks 5 195 Kč / 1 ks
Kategorie: Regálové
Záruka: 24 měsíců
monitor se atom.jpg 8
Tip můžete vidět na showroomu

VÝŠKOVÝ REPRODUKTOR

Výškové reproduktory X-PAL™ s patentovaným objektivem s perforovaným fázovým vyrovnáním (PPA™) jsou vyrobené z hliníku. Tento exkluzivní design funguje jako vylepšený akustický transformátor, který blokuje širokou škálu mimofázových frekvencí, což zvyšuje a vyhlazuje výstup bez zbarvení zvuku. Vizuálně ohromující a funkční technologie PPA™ Lens zvyšuje výkon a zároveň chrání výškový reproduktor před poškozením.

monitor-se-tweeter

 

Basové / středové pásmo

Vysoce výkonné minerálně plněné polypropylenové kužele s obrácenými prachovými víčky jsou lehké a tuhé. Sklopení dolů jim dává čistý, nízkoprofilový vzhled.

monitor-se-bass-midrange

 

zpracování

Reproduktorové skříně Paradigm Monitor SE jsou vyvedeny ve tvaru určeném pro evropský trh a svou povrchovou úpravou doplní každý moderní interiér.

monitor-se-enclosure

 

Výkon zesílení: 15 - 100 W @ 8 ?

Citlivost: 89 dB

Váha: 5.4 kg

Rozměry: 32cm × 18 × 27cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Kanadská značka Paradigm byla založena na okraji Toronta v roce 1982 s cílem vyrábět ryze domácí reproduktorové soustavy světových parametrů navržené ne na základě spekulací, ale podle vědecky podložených poznatků a informací. Firma sídlí stále na okraji ontarijské metropole, dnes ale v obří továrně o rozloze 225 tisíc čtverečních stop vyrábí víc než dvě desítky modelových řad reprosoustav a systémů ozvučení, od těch cenově dostupných až po vrcholnou audiofilskou řadu Persona.

Zpět do obchodu