Wilson Audio TuneTot

** Jedná se o poslední showroomový kus. Součástí ceny je kompletní upgrade tredy - Grill, Trim Ring a Stojany.

 

Reproduktorové soustavy Wilson Audio patří dlouhodobě mezi absolutní špičku světového high endu. Firma si je natolik jistá svou prací, že prakticky veškerý výzkum a vývoj probíhají výhradně v jejích vlastních prostorách ve městě Provo ve státě Utah. Jejich výsledek je vizuálně často velmi svébytný, ale zvukově vždy zcela přesvědčivý. 

 

 

Varianta
Možnosti doručení
Skladem na showroomu
Značka: Wilson Audio
375 160 Kč –23 % 286 990 Kč
Kategorie: Regálové
Záruka: 24 měsíců

Ani jediné skutečně kompaktní regálovky v portfoliu Wilson Audio, model TuneTot, nejsou úplně miniaturní. Při výšce 37,7 cm, šířce 21,9 cm a hloubce 25,9 cm váží jeden kus pěkných 13 kg. Kvalitou a nekompromisností provedení jsou prostě i ony typické reprosoustavy Wilson Audio.   

Pod typickým jednopalcovým výškovým měničem s hedvábnou kalotou je vsazený šestipalcový středobas klasického typu, jehož koš je krytý (příplatkovým) kroužkem z firemního kompozitu X. Nejmenší Wilsony jsou totiž navrženy, aby primárně stály v policích, na linkách a skříňkách, navíc optimálně poměrně blízko zadní zdi. V nabídce doplňků se však už i pro ně objevily ladící a elegantní stojany.  

Frekvenční rozsah 65 Hz —23 kHz. Citlivost 86 db, nominální impedance 8 ohmů, doporučený minimální výkon zesilovače 25 wattů na kanál. Rozměry 37,67 x 21,87 x 25,88 cm. Hmotnost jednoho kusu 13,15 kg, celková přepravní hmotnost 31,75 kg. 

 

 

Barevná (příplatková) provedení 

Standard (lesklé provedení): CarbonGalaxy Grey, Quartz 

Upgrade (lesklé provedení): Crimson (Satin), Ivory, Diamond Black 

Custom: Barevné provedení dle přání zákazníka. Požadovaná záloha 30 %. Vybraná barva je u dodavatele k dispozici po dobu pěti let. 

Premium (lesklé provedení): Saffron Pearl, Bergamot PearlCranberry Pearl, Olympia Pearl, Viola Pearl 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Historie značky Wilson Audio z amerického Utahu se píše už od roku 1974, kdy ji založil rodák z Los Angeles Dave Wilson, jedna z nejuznávanějších osobností světa reprosoustav a muž, který dokázal svou vizi, svou pedantnost a svou odlišnost přetavit ve firmu, která umí nejen vyrobit ultra drahý high-end, ale také ho reálně prodat.   

 

Zpět do obchodu