Fyne Audio F1-12

Sloupový dvou pásmový reproduktor Fyne Audio F1-12 je vlajkovou lodí společnosti Fyne Audio ztělesňující filozofii, odbornost a technickou dokonalost značky ve vynikajícího moderním designu.

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: Fyne Audio
1 623 960 Kč
Kategorie: Reprosoustavy a reproduktory
Záruka: 24 měsíců
Typ reproduktoru: Sloupové
Počet pásem: 2
Frekvenční rozsah: 26Hz-26kHz/-6dB
Doporučený výkon zesilovače: 20-350W
Citlivost: 96dB
Impedance:
Rozměr reproduktoru: 1350x450x680 mm
Hmotnost reproduktorů: 93 kg

Impozantní kabinet se dvěma komorami je podepřena 20 kg robustním podstavcem z ingontu, na kterém je umístěn nejmodernější difuzor BassTrax, ten zajistí snadnější umístění v prostoru. F1-12 disponuje dosud největším z měničem z řady F1 o průměru 300mm (12 “) s firemní technologií IsoFlare. V ní vsazen výškový reproduktor o průměru 75mm z titanového materiálu, což má za následek minimální zkreslení a perfektní prostorovou scénu. Reproduktor je osazen bi-wire reproduktorovými terminály pro případné bi-wire/amp zapojení. Pro co nejflexibilnější použití je reproduktor vybaven dvojicí potenciometrů pro regulaci frekvenčního pásma, respektive pro zvýraznění středů a výšek.

 

Oficiální stránky výrobce: Fyne Audio F1-12

Recenze magazínu Hi-Fi voice

Fyne Audio F1-12

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Ikdyž Fyne Audio ze Skotska je nová značka, během pár let si na trhu dobyla obrovské renomé v podobě mnoho ocenění světových kritiků s pozitivními ohlasy zákazníků snad i díky obrovským zkušenostem z minulých let. Jádro vývojářského týmu tvoří nemalý počet zaměstnanců ze světoznámého výrobce reproduktorů Tannoy v jehož čele stojí Dr.Paul Mills odpovědný za vývoj produktů této značky s více než 30 lety. Právě tento muž nosil mnoho let v hlavě nápady jak posunout zvukové kvality reproduktorů o kus dále, tyto pokrokové technologie naleznete právě v reproduktorech Fyne Audio.

Zpět do obchodu