Fyne Audio F300

Fyne Audio F300 je kompaktní dvou pásmový regálový reproduktor navržen pro stereofonní poslech do menších místností nebo v multikanálové konfiguraci.

Varianta
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Značka: Fyne Audio
5 980 Kč
Kategorie: Reprosoustavy a reproduktory
Záruka: 24 měsíců
Typ reproduktoru: Regálový
Počet pásem: 2
Doporučený výkon zesilovače: 20-70W
Frekvenční rozsah: 54Hz-28kHz/- 6dB
Citlivost: 87dB
Impedance:
Rozměr reproduktorů: 250x156x211 mm
Hmotnost reproduktorů: 3,7 kg

Fyne Audio F300 je kompaktní dvoupásmový regálový reproduktor navržen pro stereofonní poslech do menších místností nebo v multikanálové konfiguraci. Všestranný regálový reproduktor F300 i pře svou velikost zaujme muzikálností hodnou daleko dražších reproduktorů. Užitečnou vlastností tohoto reproduktoru je připravenost pro snadné připevnění na zeď.

 

Oficiální stránky výrobce: Fyne Audio F300

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Ikdyž Fyne Audio ze Skotska je nová značka, během pár let si na trhu dobyla obrovské renomé v podobě mnoho ocenění světových kritiků s pozitivními ohlasy zákazníků snad i díky obrovským zkušenostem z minulých let. Jádro vývojářského týmu tvoří nemalý počet zaměstnanců ze světoznámého výrobce reproduktorů Tannoy v jehož čele stojí Dr.Paul Mills odpovědný za vývoj produktů této značky s více než 30 lety. Právě tento muž nosil mnoho let v hlavě nápady jak posunout zvukové kvality reproduktorů o kus dále, tyto pokrokové technologie naleznete právě v reproduktorech Fyne Audio.