Fyne Audio F301

Fyne Audio F301 je větší model z kompaktních dvou pásmových regálových reproduktorů řady F300. Reproduktor je navržen pro stereofonní poslech do menších až středních  místností nebo pro multikanálovou konfiguraci.

Varianta
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Značka: Fyne Audio
8 580 Kč
Kategorie: Reprosoustavy a reproduktory
Záruka: 24 měsíců
Typ reproduktoru: Sloupový
Počet pásem: 2
Frekvenční rozsah: 54Hz-28kHz/- 6dB
Citlivost: 87dB
Impedance:
Hmotnost reproduktoru: 5,3 kg
Rozměr reproduktoru: 300x190x271 mm
Doporučený výkon zesilovače: 20-70W

Fyne Audio F301 je kompaktní dvoupásmový regálový reproduktor navržen pro stereofonní poslech do menších místností nebo v multikanálové konfiguraci. Všestranný regálový reproduktor F301 i pře svou velikost zaujme muzikálností a dynamických basů hodnou daleko dražších reproduktorů. 

 

Oficiální stránky výrobce: Fyne Audio F301

        Recenze v magazínu Hi-Fi Voice

Fyne Audio F300/F301 video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Ikdyž Fyne Audio ze Skotska je nová značka, během pár let si na trhu dobyla obrovské renomé v podobě mnoho ocenění světových kritiků s pozitivními ohlasy zákazníků snad i díky obrovským zkušenostem z minulých let. Jádro vývojářského týmu tvoří nemalý počet zaměstnanců ze světoznámého výrobce reproduktorů Tannoy v jehož čele stojí Dr.Paul Mills odpovědný za vývoj produktů této značky s více než 30 lety. Právě tento muž nosil mnoho let v hlavě nápady jak posunout zvukové kvality reproduktorů o kus dále, tyto pokrokové technologie naleznete právě v reproduktorech Fyne Audio.