Fyne Audio F302

Fyne Audio F302 je vysoce oceňovaný menší dvou pásmový sloupový reproduktor ze série 300 vhodné jak do stereo konfigurace tak do domácího kina.

 

Varianta
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Značka: Fyne Audio
12 980 Kč
Kategorie: Reprosoustavy a reproduktory
Záruka: 24 měsíců
Typ reproduktoru: Sloupový
Počet pásem: 2
Frekvenční rozsah: 36Hz-28kHz/-6dB
Citlivost: 90dB
Doporučený výkon zesilovače: 30-120W
Impedance:
Rozměr reproduktorů: 932x190x271 mm
Hmotnost reproduktoru: 13,3 kg

Skvěle navrženou koncepci menšího modelu F300/F301 posouvají F302/F303 díky své velikosti kabinetu na mnohem dynamičtější úroveň. Zvýšenou hloubku basů oceníte i při poslechu reproduktoru i při relativně nízké úrovni hlasitosti. K "pevnému" zvuku vděčí poctivé konstrukci z MDF materiálů potažené vinylem o celkové váze přes 13 kg. Reproduktor je určen do menších a středně velkých místností.

 

Recenze magazínu Hi-Fi Voice

Oficiální stránky výrobce: Fyne Audio F302

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Ikdyž Fyne Audio ze Skotska je nová značka, během pár let si na trhu dobyla obrovské renomé v podobě mnoho ocenění světových kritiků s pozitivními ohlasy zákazníků snad i díky obrovským zkušenostem z minulých let. Jádro vývojářského týmu tvoří nemalý počet zaměstnanců ze světoznámého výrobce reproduktorů Tannoy v jehož čele stojí Dr.Paul Mills odpovědný za vývoj produktů této značky s více než 30 lety. Právě tento muž nosil mnoho let v hlavě nápady jak posunout zvukové kvality reproduktorů o kus dále, tyto pokrokové technologie naleznete právě v reproduktorech Fyne Audio.