Sony CAS-1

Audiosystém CAS-1 s vysokým rozlišením se dvěma zesilovači přesně reprodukuje originální zvukové prostory prostřednictvím stereofonních reproduktorů nebo sluchátek a nabízí pohlcující zážitek.

Na objednávku
Značka: SONY
24 090 Kč
Kategorie: Reprosoustavy a reproduktory
Záruka: 2 roky

Znovu objevte svou oblíbenou hudbu

Zvukový audiosystém CAS-1 se dvěma zesilovači a samostatnými reproduktory přesně znovu vytváří originální zvukové prostory a nabízí pohlcující zvuk ve vysokém rozlišení při poslechu z reproduktorů i ze sluchátek. Jemné tóny vaší oblíbené hudby vyplní prostor exkluzivně bohatými detaily, a to i při nízkých hlasitostech. Můžete si také dopřát kvalitní streamování zvuku ze svých zařízení přes Bluetooth®.

Dvě možnosti poslechu zvuku s vysokým rozlišením

Zvuk s vysokým rozlišením prostřednictvím reproduktorů i sluchátek

Nezávislé zesilovače pro reproduktory a sluchátka umožňují reprodukci zvuku s vysokým rozlišením oběma způsoby.

Dopřejte si místo uprostřed jeviště

Dynamická akustika vytváří bohatý zvukový prostor

Zažijte svou hudbu v plnosti živého provedení se stereofonní zvukovou reprodukcí, která znovu vytváří originální zvukové prostory. Samostatné reproduktory vytvářejí zvuk odděleně a zlepšují jeho směrování a nabízejí tak pohlcující zážitek z poslechu i v malých prostorách.

Oficiální stránky výrobce: Sony CAS-1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

sony-logo

V roce 1946 Tokio Tsushin Kogyo K.K. (Tokyo Telecommunications Engineering Corporation, předchůdce společnosti Sony Group Corporation) začala jako malá společnost s kapitálem pouhých 190 000 jenů a přibližně 20 zaměstnanci. Zakladatel Masaru Ibuka uvedl, že účelem založení společnosti bylo „založení ideální továrny která zdůrazňuje ducha svobody a otevřeného myšlení, který prostřednictvím technologie přispěje k japonské kultuře. "
Symbolizuje ducha výzvy společnosti Sony „dělat to, co ještě nikdy nebylo“, společnost pokračovala ve vydávání bezpočtu „prvních japonských“ a „prvních na světě“ produktů.

Dnes SONY známe jako technologického giganta pohybující se v nejednom odvětví. Od televizí, přes herní průmysl, až po robotiku. Představuje Japonskou preciznost , technologickou vyspělost, která jde ruku v ruce s invovací a pokrokem. Dobré je zmínit i design, který u Sony zůstává roky prakticky neměnný.

 

Zpět do obchodu