SONY HT-A9

Domácí kino

Zvuk ucítíte z každého směru a vzdálenosti, dokonce i za stěnou místnosti. S naší jedinečnou technologií 360 Spatial Sound Mapping přináší prostorový zvuk systému HT-A9 nevídaný multidimenzionální zážitek pro vás, vaši rodinu a přátele. 

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Na objednávku - termín upřesníme
Značka: SONY
47 890 Kč
Kategorie: Reprosoustavy a reproduktory
Streamovací služby: Spotify
Barevné provedení: Šedá
Připojení: Bluetooth, Air-Play, Wi-FI
Vstupy: HDMI
Položka byla vyprodána…
ffe69ad79f83fcce3a1da9a4d77f8aab
Tip můžete vidět na showroomu

Technologie 360 Spatial Sound, která se přizpůsobí vašemu prostředí

Naše revoluční technologie 360 Spatial Sound Mapping vytváří dojem, jako byste místo pouhých čtyř reproduktorů poslouchali až dvanáct. Zde je postup.  

Loga Dolby Atmos® a DTS:X™

Sledujte video s naší technologií 360 Spatial Sound Mapping

Chcete vyzkoušet video s technologií 360 Spatial Sound Mapping na svých zařízeních? Nasaďte si sluchátka a nechce se unést.

Prostorový zvuk technologie 360 Spatial Sound vás vtáhne do každé scény

S optimalizovaným zvukovým polem a obklopeni neuvěřitelně intenzivními reproduktory Phantom uslyšíte každý poryv větru nebo mávnutí ptačích křídel, a to ze všech stran. Jako byste se i s obývacím pokojem ocitli přímo ve filmu.

Užijte si technologii 360 Spatial Sound s ultra širokým nasměrováním

Mimořádně široká oblast poslechu vyplní každou část vašeho obývacího prostoru. Vaše rodina a přátelé si tak vychutnají stejný zvukový zážitek jako vy. Poslechový prostor se neomezuje pouze na místo před televizorem, obsáhne mnohem širší prostor.

Všestranné rozložení reproduktorů do každého obývacího pokoje

Není potřeba přemisťovat nábytek nebo přesně umístit reproduktory. Soundbar HT-A9 je v každém reproduktoru vybaven dvěma mikrofony tak, aby šikovně změřily svou relativní polohu a výšku, což systému umožňuje vytvořit dojem, jako byste poslouchali 12 reproduktorů. Můžete tak kompletně pohroužit svou místnost do prostorového zvuku.

Připojte se bezdrátově

Ovladač umístěte blízko televizoru a propojte jej prostřednictvím HDMI. Čtyři reproduktory se k ovladači připojují bezdrátově, takže ve svém obývacím prostoru nebudete mít žádné kabely.

Optimalizace zvukového pole

Optimalizaci zvukového pole si kdykoli aktivujte prostřednictvím snadného nastavení v hlavní nabídce na obrazovce televizoru. Díky systému domácího kina HT-A9, který dokáže inteligentně změřit vzdálenost mezi reproduktory a stropem, si vše nastavíte rychle a jednoduše.

Oficiální stránky výrobce: Sony HT-A9

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

sony-logo

V roce 1946 Tokio Tsushin Kogyo K.K. (Tokyo Telecommunications Engineering Corporation, předchůdce společnosti Sony Group Corporation) začala jako malá společnost s kapitálem pouhých 190 000 jenů a přibližně 20 zaměstnanci. Zakladatel Masaru Ibuka uvedl, že účelem založení společnosti bylo „založení ideální továrny která zdůrazňuje ducha svobody a otevřeného myšlení, který prostřednictvím technologie přispěje k japonské kultuře. "
Symbolizuje ducha výzvy společnosti Sony „dělat to, co ještě nikdy nebylo“, společnost pokračovala ve vydávání bezpočtu „prvních japonských“ a „prvních na světě“ produktů.

Dnes SONY známe jako technologického giganta pohybující se v nejednom odvětví. Od televizí, přes herní průmysl, až po robotiku. Představuje Japonskou preciznost , technologickou vyspělost, která jde ruku v ruce s invovací a pokrokem. Dobré je zmínit i design, který u Sony zůstává roky prakticky neměnný.

 

Zpět do obchodu