IsoTek EVO3 Aquarius

IsoTek Aquarius je vysoce oceňovaný výkonný pasivní filtr posunující kvalitu připojených AV komponentů na vyšší úroveň. Filtr je dodáván s IsoTek Premier kabelem s koncovkou C19 o délce 1,5m.

Varianta
Na dotaz
Značka: IsoTek
41 990 Kč –31 % 28 990 Kč
Kategorie: Síťová filtrace
Záruka: 24 měsíců
Počet zásuvek: 6 (2x zás. max.16A; 4x zás. max. 5A)
Druh filtrace: pasivní
Maximální příkon: 3680W
Ochrana proti nárazům elektrického proudu: 67,500A
Rozměry filtry: 445 / 110 / 315 mm
Hmotnost filtru: 9 kg
IsoTek EVO3 Aquarius
Tip Poslední kus na showroomu
41 990 Kč –31 %

EVO3 Aquarius je vybaven 6 nezávislými zásuvkami z niž čtyři výstupy jsou doporučeny pro zdrojové komponenty (např. TV, BD/DVD, CD, Streamery atd.) a dva výstupy pro vysoko odběrové přístroje typu aktivních subwooferů, integrovaných zesilovačů, koncových zesilovačů). Aquarius disponuje patentovanou technologií KERP © (Kirchoff's Equal Resistance Path), která zajišťuje stejnou dodávku do všech připojených zásuvek a poskytuje stabilní výkon. Uvnitř komponentu je použita pečlivě vybraná kabeláž z materiálu postříbřené mědi s FEP izolací ve vzduchovém dialektriku pro maximálně přesný přenos výsledné enegie. Filtr snižuje radioaktivní rušení až o 60dB! Zároveň Aquarius slouží jako spolehlivá ochrana proti nárazům elektrického proudu do hodnoty 67,500A.

Oficiální stránky výrobce: Isoteksystems Evo3 Aquarius

Recenze magazínu Hifi-Voice

IsoTek Aquarius vide

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

                                       Motto společnosti  „čisté napájení = čistý zvuk“

Zakladatelem společnost IsoTek je Keith Martin, jehož vize sdílí a respektuje i díky stovkám ocenění z celého světa od kritiků i nadšenců audio video techniky. Vize společnosti je ochránit AV komponenty zákazníků ale primárně poskytnout naprosto čistou energii pro maximální možný výkon a životnost domácích audio-video zařízení. Všechny produkty jsou navrženy UK a vyrobeny v Evropě.