PS Audio Power Plant P15

Americká značka PS Audio ve svém portfoliu klade silný důraz na nabídku kvalitní napájecí kabeláže, síťových praček a regenerátorů a dalších napájecích řešení.  

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Značka: PS Audio
257 290 Kč
Kategorie: Síťové filtry
Záruka: 24 měsíců
Typ filtrace: aktivní
Rozměry: 58 x 52 x 34 cm
Hmotnost: 38 kg
Položka byla vyprodána…

Kompletně předělaný a vylepšený nástupce přístroje P10, svého času největší a nejvyspělejší highendové síťové pračky na světě.

Nová síťová pračka DirectStream Power Plant 15 dodá vaší aparatuře bezprecedentní výkon a ochranu proti přepětí a rušivým výkyvům v síti. Dopřejte si lepší dynamiku a sytější basy s novou P15. 

 

Oficiální stránky výrobce: PowerPlant 15

 

PS Audio Power Plant P15 video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

„Hudba. To je všechno co děláme.“ 

Americká značka PS Audio sídlí v tamní Mekce high-endového zvuku - coloradském Boulderu. Svou cestu započala firma začátkem 70. let výrobou kompaktního phono předzesilovače, ale za čtyři dekády snad nemohla učinit větší obrat a dnes je to jeden z nejsnaživějších producentů digitálních technologií. Co se ovšem nezměnilo, to je fakt, že stále jde o rodinnou a na poměry highů-endu nijak obří firmu s nějakými 30 zaměstnanci. 

Přestože záběr výrobního katalogu sahá od kabelů, aktivních regenerátorů napájecí sinusoidy a běžných filtrů (a řešení napájení celkově) až po klasické hi-fi komponenty - předzesilovače, D/A převodníky, diskové přehrávače / streamery, přenoskové předzesilovače až po integrované a koncové zesilovače.